İngiltere Netflix’in engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN Netflix için en iyi VPN’dir. ExpressVPN ile Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın. VPN’ler dünyanın her yerinden ekstra içeriğin kilidini açmak için coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. İşlem basittir ve Prime Video ve Netflix gibi önde gelen yayın hizmetleriyle çalışır. Kimse başka bir yayın platformuna abone olmak istemez; o halde neden bir VPN […]

İngiltere Netflix’in engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

TL;DR: ExpressVPN Netflix için en iyi VPN’dir. ExpressVPN ile Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın.


VPN’ler dünyanın her yerinden ekstra içeriğin kilidini açmak için coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. İşlem basittir ve Prime Video ve Netflix gibi önde gelen yayın hizmetleriyle çalışır. Kimse başka bir yayın platformuna abone olmak istemez; o halde neden bir VPN ile elinizdeki film ve programların sayısını artırmıyorsunuz?

Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz.

İngiltere Netflix’in engeli ücretsiz olarak nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi diğer ülkelerdeki güvenli sunuculara bağlayabilir. Bu basit işlem, başka bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi görünmenizi sağlar; bu, normalde o konuma kilitlenen tüm içeriğe erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki adımları izleyerek Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini dünyanın her yerinden kaldırın:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Giriş yap netflix

 5. Birleşik Krallık Netflix’e dünyanın her yerinden erişin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce en sevdiğiniz programları izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Dünyanın her yerinden Birleşik Krallık Netflix’e kalıcı erişime sahip olmak istiyorsanız bir VPN’e abone olmanız gerekir. Neyse ki en iyi Netflix VPN’i sınırlı bir süre için indirimde.

En iyi Netflix VPN’i nedir?

NordVPN ve Surfshark gibi popüler hizmetler de dahil olmak üzere ekstra Netflix kitaplıklarının engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birden fazla VPN vardır. Bu VPN’ler Netflix ile iyi çalışır, ancak ExpressVPN akış için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla, ekstra üç aylık ücretsiz kapsama alanıyla satışta, liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu indirimli plan, bir yıllık ücretsiz Backblaze bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini içerir.

ExpressVPN ile Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow