Bridgerton 3. Sezon Dizinin Son Düzenlemesinden Kesilmiş Seks Sahneleri

19 Haziran 2024 16:25 | Güncellenme: 19 Haziran 2024, 16:40 Bridgerton 3. sezon silinen sahneler: Diziden hangi seks sahneleri kesildi? Resim: Netflix kaydeden Katie Louise Smith film%2Fbridgerton%2Fseason-3-deleted-scenes-cut-petition%2F&text=Bridgerton+Season+3+Cut+Sex+Scenes+From+The+Final+Edit+Of+The+Show+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Silindiği iddia edilen Penelope ve Colin sahnelerinden Will ve Alice Mondrich arasındaki baharatlı montaja kadar hayranlar Bridgerton 3. sezonun silinmiş sahnelerini görmek için can atıyor. […]

Bridgerton 3. Sezon Dizinin Son Düzenlemesinden Kesilmiş Seks Sahneleri

19 Haziran 2024 16:25 | Güncellenme: 19 Haziran 2024, 16:40

Bridgerton 3. sezon silinen sahneler: Diziden hangi seks sahneleri kesildi?

Resim: Netflix


Katie Louise Smith

kaydeden Katie Louise Smith

Silindiği iddia edilen Penelope ve Colin sahnelerinden Will ve Alice Mondrich arasındaki baharatlı montaja kadar hayranlar Bridgerton 3. sezonun silinmiş sahnelerini görmek için can atıyor.

Bir grup Bridgerton Hayranlar, Colin ve Penelope’nin birçok seks sahnesinin 3. sezondan kesildiğini iddia eden bir gönderinin viral hale gelmesinin ardından bir imza kampanyası başlattı – peki bu doğru mu?

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Nicola Coughlan ve Luke Newton, hayranların hayal bile edemeyeceği samimi sahnelerle ilgili kamera arkası bilgilerini açıklamakla meşguldü. Ancak çoğu film ve TV şovunda olduğu gibi, filme aldıkları her şey son düzenlemede yer almıyor.

Sonrasında Bridgerton 2. sezonda yakınlık koordinatörü Lizzy Talbot, “bir sürü” seks sahnesinin gösteriden çıkarıldığını açıkladı. Sanki aynı şey olmuş gibi Bridgerton 3. sezon.

Penelope ve Colin’in birkaç seks sahnesinin başarısızlığa uğradığı yönündeki raporların yanı sıra Martins Imhangbe, diziden baharatlı Will ve Alice Mondrich anının kesildiğini de doğruladı.

Nicola Coughlan ve Luke Newton, Penelope ve Colin'in seks sahnesinde sade kıyafetler giydiler

Nicola Coughlan ve Luke Newton, Penelope ve Colin’in seks sahnesinde mütevazı kıyafetler giydiler.

Resim: Netflix


Henüz oyunculardan veya ekipten hiç kimse Penelope ve Colin’in silinmiş seks sahnelerinin varlığını doğrulamamış olsa da hayranlar, bir dilekçe başlattı iddia edilen kesilmiş sahnelerin bir listesi internette dolaşmaya başladıktan sonra.

Doğrulanmamış listede, Penelope ve Colin’in modiste’deki karşılaşmalarının ardından onu eve götürdükten sonra yaşadığı “kızgın öpücük” ve yatakta birlikte yatarken Colin’in el yazmalarını tartıştıkları sahnenin de yer aldığı iddia edilen birkaç sahnenin açıklaması yer alıyor. Bir diğeri, son bölümden “uzun samimi bir montajın” kesildiğini öne sürüyor.

Dilekçe, anlatılan sahnelerin varlığına dair herhangi bir resmi onay olmamasına rağmen 63.000’den fazla imzaya ulaştı.

Ancak Colin ve Penelope arasında bazı samimi anların yaşanması muhtemeldir. yaptı önceki sezonların düzenlenme şekline göre kurgu odasının zemininde sona erecek.

Bridgerton kadrosu hangi karakterle evleneceklerini açıkladı

Ile konuşmak Cazibe Lizzy Talbot, 2022’de Anthony ve Kate’in 2. sezondaki seks sahneleri hakkında şunları açıklamıştı: “Her zaman ihtiyacımız olandan fazlasını yapıyoruz, dolayısıyla düzenlemede birçok seçenek var. Bunun gerçekten önemli bir şey olduğunu düşünüyorum.”

Hangi seks sahnelerinin dahil edileceğine ilişkin kararların hikaye anlatımına bağlı olduğunu açıklayan Lizzy şunları ekledi: “Gösterdiğimiz seçimlerin anlatının gidişatına uygun olduğundan emin oluyoruz. Ve tabii ki geniş bir yelpaze sunduğunuzda aralarından seçim yapabileceğiniz daha çok şey var. “

Bazı hayranlar Nicola Coughlan’ın röportajlarını daha yakından incelemeye başladı ve bu da Nicola Coughlan’ın çekimler sırasında son bölümlerde görülenlerle tam olarak bağlantılı olmayan anlara gönderme yaptığını öne sürdü.

Polin’deki seks sahnelerinin kesilip kesilmediği ve dilekçedeki listenin doğru olup olmadığı konusunda onay beklememiz gerekecek.

Bridgerton, Will ve Alice Mondrich'in seks sahnesini 3. sezondan kesti

Bridgerton, Will ve Alice Mondrich’in seks sahnesini 3. sezondan kesti.

Resim: Netflix


Bir seks sahnesi yaptı Ancak kesileceği artık Will Mondrich oyuncusu Martins Imhangbe tarafından doğrulandı.

Martins, “Will ve Alice’in bunu her yerde yaptığı bir sahne yazılmıştı” dedi. Dijital Casus. “Sonra çocuklar araya giriyor. Bütün bunlar oldu.”

Ne yazık ki bu sahne gösteriye yansımadı. Martins, bunun Will ve Alice’in beyazperdedeki gelişimi açısından neden önemli olduğunu düşündüğünü açıklamaya devam etti: “[Will and Alice have] Yıllardır, örneğin 12 yılı aşkın süredir birlikteyiz ve evli çiftlerin hâlâ yeni çiftler gibi ateşli seks yapmadıklarına dair bir efsane var.

Yani sanırım bir şeyler var [in showing] 12, 15, 20 yıl sonra bile o tutkuya, o ateşe hâlâ sahip olabilirsiniz.”

Hakkında daha fazlasını okuyun Bridgerton Burada:

Bridgerton Cast ve ‘En İmkansız Bridgerton Sınavı’

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Teknory