İşte Android’in için James Webb duvar kağıdı

C. Scott Brown / Android Yetkilisi Temmuz 2022’den bu yana, dünya James Webb teleskobu tarafından çekilen görüntüler karşısında şaşkına döndü. Tarihte ilk kez, evrenimize inanılmaz derecede ayrıntılı bir bakış atıyoruz. Ama telefonunuz için bir James Webb duvar kağıdı olsa harika olmaz mıydı? Merak etme, Android Yetkilisi kapladın mı Burada, Android telefonunuzun ekranına sığacak şekilde küçültülmüş… Okumaya devam et İşte Android’in için James Webb duvar kağıdı

İşte Android’in için James Webb duvar kağıdı

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

Temmuz 2022’den bu yana, dünya James Webb teleskobu tarafından çekilen görüntüler karşısında şaşkına döndü. Tarihte ilk kez, evrenimize inanılmaz derecede ayrıntılı bir bakış atıyoruz. Ama telefonunuz için bir James Webb duvar kağıdı olsa harika olmaz mıydı?

Merak etme, Android Yetkilisi kapladın mı Burada, Android telefonunuzun ekranına sığacak şekilde küçültülmüş James Webb teleskobundan sekiz görüntü var. Bunlar gelir doğrudan orijinal görüntülerden14.575 x 8.441 piksel çözünürlükte 130MB+’dan bahsediyoruz. Onları kırptık ve çok daha makul bir 1440p çözünürlüğe indirdik, bu nedenle hemen hemen her Android cihazında harika görünmeleri gerekir.

Aşağıdaki James Webb duvar kağıdı resimlerine göz atın. Yine de, görüntüleri doğrudan bu sayfadan indirmeyin, sıkıştırıldıkları için. Bunun yerine, daha aşağı inin ve hepsini bir ZIP dosyası olarak indirin.

Ayrıca bakınız: 90’dan fazla Android cihazdan varsayılan duvar kağıtları

James Webb duvar kağıdı

Soldan sağa ve yukarıdan aşağıya sırayla, birkaç çekimden oluşan bileşik bir görüntüde Stephan Beşlisi, halka açık ilk derin alan görüntüsü olan çarpıcı Güney Halkası Bulutsusu, ağzı açık bırakan Karina Bulutsusu, Araba Tekerleği’nin birleşik bir fotoğrafı var. Galaksi, yakın komşumuz Jüpiter, Yaratılış Sütunları ve koleksiyondaki en yeni görsel: L1527’de bir protoyıldız.

Telefonunuza bir James Webb duvar kağıdı almak için aşağıdaki düğmeye basın. Bu, herhangi bir sıkıştırma olmadan sekiz 1440p görüntünün tümünü içeren bir ZIP dosyası indirmenize izin verecektir. Bu dosyayı açın ve ardından en sevdiğiniz duvar kağıdını seçin.

Son olarak, Çarşamba Duvar Kağıdı adlı haftalık duvar kağıtlarımız olduğunu unutmayın. Bu haftalık dizide okuyucularımızdan fotoğraflar yayınlamayı seviyoruz, bu yüzden en son bölüme göz atın ve en iyi fotoğraflarınızı bize gönderin!

Teknory