İşte YouTube’un 2022’nin En İyi Videoları ve İçerik Oluşturucuları

YouTube, yılın en trend videolarından bahsederek güçlü bir şekilde başlar ve bu listenin başında yer alan video tamamen yürek burkandır. Yukarıda gömülü, yani istersen izle ama mendile ihtiyacın olabilir. 2022’de aramızdan ayrılan YouTuber Technoblade’in “çok uzun inekler” başlıklı son videosu. Babasından gelen bu veda mesajı ve Technoblade’in kendisinin son sözleri milyonlarca izleyiciyi gözyaşlarına boğdu. İlk […]

İşte YouTube’un 2022’nin En İyi Videoları ve İçerik Oluşturucuları

YouTube, yılın en trend videolarından bahsederek güçlü bir şekilde başlar ve bu listenin başında yer alan video tamamen yürek burkandır. Yukarıda gömülü, yani istersen izle ama mendile ihtiyacın olabilir. 2022’de aramızdan ayrılan YouTuber Technoblade’in “çok uzun inekler” başlıklı son videosu. Babasından gelen bu veda mesajı ve Technoblade’in kendisinin son sözleri milyonlarca izleyiciyi gözyaşlarına boğdu. İlk 10’da işler ciddi olmaya devam ediyor: Listenin 7. sırasındaki Jaiden Animations düz olmamaktan bahsediyorve 9 numarada The Try Guys bir skandalı açıklamak ve YouTube kanallarının geleceği hakkında konuşun.

Bu yılın en iyi 10’u ayrıca bazı ünlülerin videolarını da içeriyor. Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatlıyor2. sırada, yıldızlarla dolu Super Bowl İlk Yarı Gösterisive Millie Bobby Brown, First We Feast’in “Millie Bobby Brown’ın Milkshake’e İhtiyacı Var” Listeyi 10 numaradan kapatıyoruz. Rüya, Bay Canavar, Mark Roberve Kane Pikselleri ayrıca sırasıyla bir yüz ifşası, Willy Wonka’nın Çikolata Fabrikası’nın bir rekreasyonu, arayanlara şaka yapmak ve tüyler ürpertici bir “bulunan görüntü” videosu ile listeye girdi.

YouTube’un Kısa videoları son zamanlarda yükselişte. TikTok’un bu karbon kopyası da bazen milyonlarca görüntüleme getiriyor ve 2022, YouTube’un en iyi Shorts listesini hazırladığı ilk yıl. Listenin başında Shangerdanger’ın videosu yer alıyor. su altında yumurta kıran dalgıç. Trendlerin geri kalanı, “sağlıklı”, “komik” veya “ilginç” kategorilere giriyor. köpek bakım videosu, sihirli hileler, sosyal deneylerve bir sürpriz gebelik açıklaması hepsi listeye dahil edildi.

Teknory