Jabra Elite 5 kulakiçi kulaklıklar, tüm zamanların en düşük fiyatlarına geri döndü

Robert Triggs / Android Otoritesi 2022 gerçek kablosuz tomurcukları lansmanından bu yana birkaç indirim gördü, ancak asla bundan daha iyisi olmadı. Anlaşma, kulakiçi kulaklıkların üç renk grubu için de geçerlidir, böylece tarzınıza uygun rengi seçebilirsiniz. jabra elit 5 jabra elit 5 Üst düzey ANC kulaklık başlıkları, müzik tutkunları için zengin özellikler sunar Jabra Elite 5 […]

Jabra Elite 5 kulakiçi kulaklıklar, tüm zamanların en düşük fiyatlarına geri döndü

Robert Triggs / Android Otoritesi

2022 gerçek kablosuz tomurcukları lansmanından bu yana birkaç indirim gördü, ancak asla bundan daha iyisi olmadı. Anlaşma, kulakiçi kulaklıkların üç renk grubu için de geçerlidir, böylece tarzınıza uygun rengi seçebilirsiniz.

jabra elit 5jabra elit 5

jabra elit 5

Üst düzey ANC kulaklık başlıkları, müzik tutkunları için zengin özellikler sunar

Jabra Elite 5 gerçek kablosuz kulaklıklar, kendinizi müziğinize daha fazla kaptırmanızı sağlayan hibrit ANC’ye sahiptir. Tüm önemli codec bileşenleri desteklenir ve Spotify Tap, yalnızca tek bir dokunuşla müzik akışına erişmenizi sağlar.

Jabra markasına sadık kalan Elite 5 kulakiçi kulaklıklar, ses kalitesi, hoş özellikler ve uygun fiyat etiketi arasında iyi bir denge sunar. Aktif gürültü önleme (ANC), özelleştirilebilir bir ekolayzır ve ANC’yi ne kadar kullandığınıza bağlı olarak yedi ila dokuz saatlik sağlam bir pil ömrüne sahiptirler. Ses kalitesi birinci sınıftır ve ayrıca Bluetooth çoklu nokta, Google Hızlı Eşleştirme ve gün boyunca konfor sağlayan kompakt ve hafif bir tasarıma sahip olursunuz.

Jabra Elite 5 anlaşması her an sona erebilir. Daha fazlasını öğrenmek için yukarıdaki widget’a basın.

Jabra Elite 5 kulakiçi kulaklıklar, tüm zamanların en düşük fiyatlarına geri döndü

Teknory