2023 Yılında Video Düzenlemek İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Kemerinizin altında video düzenleme deneyiminiz varsa ve temel düzenleme paketinden daha fazlasını sunan bir mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa, Güç Direktörü düşünmeniz gereken uygulamalardan biridir. Kullanıcı arabirimi açısından size daha fazla esneklik ve rahatlık sağlayan dikey veya yatay modda düzenleyebilirsiniz. Kliplerinize yapabileceğiniz düzenleme aralığı oldukça etkileyici. Filtreler, efektler uygulayabilmenin, hız değişiklikleri yapabilmenin ve diğer ayarlamaları yapabilmenin […]

2023 Yılında Video Düzenlemek İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Kemerinizin altında video düzenleme deneyiminiz varsa ve temel düzenleme paketinden daha fazlasını sunan bir mobil uygulamaya ihtiyacınız varsa, Güç Direktörü düşünmeniz gereken uygulamalardan biridir. Kullanıcı arabirimi açısından size daha fazla esneklik ve rahatlık sağlayan dikey veya yatay modda düzenleyebilirsiniz. Kliplerinize yapabileceğiniz düzenleme aralığı oldukça etkileyici. Filtreler, efektler uygulayabilmenin, hız değişiklikleri yapabilmenin ve diğer ayarlamaları yapabilmenin yanı sıra, ses miksaj seviyelerini değiştirebilir, seslendirme ekleyebilir, ses değiştirici kullanabilir ve arka plan müziği ve ses efektleri ekleyebilirsiniz.

Diğer dikkate değer özellikler arasında kroma anahtarı kullanılarak yeşil ekran düzenleme, yepyeni AI efektleri koleksiyonu ve bir dizi video bindirme ve karıştırma modu yer alır. Ayrıca, desteklenen Android cihazlara sahip olanlar, resim içinde resim bindirmeleri kullanarak video ve resim kolajları oluşturabilmenin yanı sıra videoları düzenleyebilir ve 4K çözünürlükte dışa aktarabilir. Reklamlardan kurtulmak ve daha fazla düzenleme özelliğinin kilidini açmak için (sallanan görüntüleri sabitleme ve filigranları kaldırma gibi), ayda 6,99 ABD Doları veya yılda 34,99 ABD Doları karşılığında PowerDirector Premium’a yükseltmeniz gerekir.

Teknory