Tatiana Maslany’nin She-Hulk olmayan 5 çizgi roman karakterini oynayabileceği

(LR): Marvel Studios’un She-Hulk: Attorney At Law filminde She-Hulk/Jennifer “Jen” Walters rolünde Tatiana Maslany, Nikki Ramos rolünde Ginger Gonzaga ve Dennis Bukowski rolünde Drew Matthews, yalnızca Disney+’ta. Chuck Zlotnick’in fotoğrafı. ©Marvel Studios 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Orphan Black ve She-Hulk, Tatiana Maslany’nin oynayabileceği başka çizgi roman karakterlerinin de olduğunu gösteriyor. Tatiana Maslany’nin Jennifer Walters (Sansasyonel […]

Tatiana Maslany’nin She-Hulk olmayan 5 çizgi roman karakterini oynayabileceği

(LR): Marvel Studios’un She-Hulk: Attorney At Law filminde She-Hulk/Jennifer “Jen” Walters rolünde Tatiana Maslany, Nikki Ramos rolünde Ginger Gonzaga ve Dennis Bukowski rolünde Drew Matthews, yalnızca Disney+’ta. Chuck Zlotnick’in fotoğrafı. ©Marvel Studios 2022. Tüm Hakları Saklıdır.

Orphan Black ve She-Hulk, Tatiana Maslany’nin oynayabileceği başka çizgi roman karakterlerinin de olduğunu gösteriyor.

Tatiana Maslany’nin Jennifer Walters (Sansasyonel Dişi Hulk) rolüne seçilmesi mükemmeldi. Hayranları onun onu canlandıracak doğru kişi olduğunu biliyordu. Bunların çoğu onun rolüyle ilgiliydi. Yetim Siyah. Bu dizide Maslany’nin karakterleri klonlardı. Bu nedenle çeşitli kişilikleri oynamak zorunda kaldı. Her biri diğerlerinden çok farklıydı. Kolay olmayacak bir başarıydı ama o bunu zahmetsizce başardı.

İzledikten sonra Yetim Siyahbu yazar Tatiana Maslany’nin oynaması için başka çizgi roman karakterlerini düşündü. İşte öldüreceği beş rol. Zaten She-Hulk olduğu için Marvel seçimleri hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir.

Barbara Gordon

Tatiana Maslany Batgirl’ü oynayabilirdi ama Oracle’ı oynasa daha iyi olurdu. Maslany’nin karakteri Cosima Niehaus Oracle’a çok benziyordu. O bir dahiydi, klon kulübünün bilgilerinin çoğunu yönetti ve birçok ipucunu bir araya getirdi. Bu, Barbara Gordon’un Yarasa Ailesi için yaptıklarının yalnızca bir kısmı. Ayrıca Gordon gibi Cosima’nın tarafındaki tüm klonlar o olmasaydı kaybolurdu. Tatian Maslany bunun live-action versiyonunu yapamasa bile bir animasyon projesinde karakteri seslendirebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow