Roberts Pattinson ve Downey Jr., Yönetmenin Seri Katil Komedisi ‘Don’t Look Up’ İçin Bir Araya Geliyor

Fotoğraf: Dimitrios Kambouris/Getty Images for FLC/Pascal Le Segretain/Getty Images for Christian Dior Beyni arkanızdayken Batman ve Iron Man’e katıldığınızda ne elde edersiniz? Halefiyet ve benzeri filmler Büyük Kısa Ve yukarı bakma? Yakında Adam McKay’in ne zaman olduğunu öğreneceğiz. Ortalama Boy, Ortalama Yapı bu yıl daha sonra devreye giriyor. Robert Pattinson Ve Robert Downey jr. senaryosu […]

Roberts Pattinson ve Downey Jr., Yönetmenin Seri Katil Komedisi ‘Don’t Look Up’ İçin Bir Araya Geliyor

Fotoğraf: Dimitrios Kambouris/Getty Images for FLC/Pascal Le Segretain/Getty Images for Christian Dior

Beyni arkanızdayken Batman ve Iron Man’e katıldığınızda ne elde edersiniz? Halefiyet ve benzeri filmler Büyük Kısa Ve yukarı bakma? Yakında Adam McKay’in ne zaman olduğunu öğreneceğiz. Ortalama Boy, Ortalama Yapı bu yıl daha sonra devreye giriyor.

Robert Pattinson Ve Robert Downey jr. senaryosu şu anda bir yuva arayan bu politik kara komedide sırasıyla bir seri katil ve emekli bir polisi oynayacak. Buna göre Son teslim tarihi, Pattinson’ın karakteri, seri katilin cinayetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesine izin verecek yasaları çıkarmaya çalışan Amy Adams’ın canlandırdığı bir lobici ile işbirliği içindedir. Bu arada, Downey’nin eski dedektif karakteri bu vahşi suçluyu bulmaya kararlıdır – zor bir iş.

Ortalama Boy, Ortalama YapıFilmin adı kadar merkezindeki seri katilin tasviri olduğunu varsayabileceğimiz, başrollerde Forest Whitaker ve KadarDanielle Deadwyler’dan. McKay tarafından yönetilecek ve Hyperobject Industries adına kendisi ve Kevin Messick tarafından üretilecek.

Filmin prodüksiyonunun yaz sonu veya sonbahar başında başlaması bekleniyor. Son teslim tarihi raporlar. Aralarında bir Hitchcock uyarlaması olan iki Roberts için gelecek dolu ve dolu görünüyor. yarasa Adam devam filmi ve Christoper Nolan ile Bong Joon-ho’nun sıradaki büyük maceraları sıralanıyor.

Downey, bir zamanlar bir dizide James Stewart’a ait olan rolü arıyor. baş dönmesi tarafından kaleme alınan yeniden çevrim Peaky BlindersSteven Knight ve Nolan’ın büyük oyuncu kadrosunun bir parçası olacak. oppenheimer. Buna karşılık Pattinson, Oscar ödüllü filmde başrolde. Parazit yönetmenin yeni bilim kurgu çabası miki 17ve Matt Reeves’in devam filmi için Kara Şövalye pelerinini tekrar giymek Yarasaadambu yılın Kasım ayında çekime başlaması gereken.

Teknory