James Gunn, Superman: Legacy Rumor’da Batman Olarak Ryan Gosling’e Tepki Verdi

Özet James Gunn, Batman’in Superman: Legacy için rol alacağı yönündeki söylentileri reddetti. Gunn’ın tepkisi, Ryan Gosling’in Bruce Wayne’i oynamasının doğru olmadığını açıkça ortaya koyuyor. DCU’nun Batman’i The Brave and the Bold filminde ilk kez sahneye çıkacak. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN James Gunn yeni konuya değindi yarasa Adam Bruce Wayne’in olası görünümüne […]

Özet

  • James Gunn, Batman’in Superman: Legacy için rol alacağı yönündeki söylentileri reddetti.
  • Gunn’ın tepkisi, Ryan Gosling’in Bruce Wayne’i oynamasının doğru olmadığını açıkça ortaya koyuyor.
  • DCU’nun Batman’i The Brave and the Bold filminde ilk kez sahneye çıkacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

James Gunn yeni konuya değindi yarasa Adam Bruce Wayne’in olası görünümüne tepki olarak DC Evreni için söylenti yayılıyor Süpermen: Miras. İçinde birçok DCU kahramanı olacakken Süpermen: MirasBatman’in onlardan biri olması pek olası değil, Gunn geçmişte Bruce Wayne’in DCU’daki ilk çıkışının 2018’de gerçekleşeceğini söylemişti. Cesur ve Cesur film. Yine de DCU Batman hakkında pek çok söylenti ortaya çıktı ve bunların en sonuncusu, Superman’in yeniden başlatılmasında Bruce’u oynayan bir film yıldızıydı.

Konularda, Gunn Ryan Gosling’in Batman’i oynayacağı söylentisini yalanladı Süpermen: Miras.

Threads'de James Gunn, Ryan Gosling'in Superman: Legacy'de Batman'i oynamasının doğru olmadığını onaylamak için kızgın bir emoji kullanıyor

Söylenti o olaydan sonra başladı Süpermen: Miras Letterboxd’ın oyuncu kadrosunda Bruce Wayne / Batman rolünde Gosling de vardı. Gunn daha sonra Gosling’in Superman DCU yeniden başlatma filminde Batman rolünü üstlenmesini engellemek için göz devirme emojisi kullandı. Gosling, gelecek DCU filmlerinde Batman’i oynayacağı söylenen uzun aktörler listesinin sonuncusu.

2:09

İlgili
DC Filmleri İçin Fiziğini En Çok Dönüştüren Batman Oyuncusu

Batman olmak her oyuncu için zorlu bir görev ama DC’nin Caped Crusader’ını canlı aksiyonda oynayabilmek için en çok içlerinden birinin vücudunu dönüştürmesi gerekti.


DCU’nun En Büyük Batman Oyuncu Seçimi Söylentileri Açıklandı

DCU’nun Batman’ini Oynayacak Hayranların Favorisi Bir Aktör Var

Çizgi romanlarda Batman'e bakan Asker Çocuk rolündeki Jensen Ackles'ın özel görüntüsü.

Jensen Ackles, hayranlar arasında DCU’nun Batman’ini oynamanın en büyük favorisi. Oyuncu, karakteri canlandırma arzusunu birçok kez gösterdi ve rol için gerekli fiziksel güce ve oyunculuk becerilerine sahip. Ayrıca Ackles, DC’nin animasyonlu Tomorrowverse sürekliliğinde Batman’in şu anki sesidir. Aktörün lehine pek çok şey olsa da Gunn, Ackles’ın DCU’nun Batman’i rolüne seçildiği yönündeki söylentiyi çürüttü.

Ackles’ın Batman rolünü üstlenmesi, Bruce Wayne’i kimin oynayacağına dair Gunn tarafından çürütülecek tek DCU söylentisi olmayacak. DCU’nun kreatif şefi ayrıca John Krasinski’nin Batman’i oynayacağı iddiasının hiçbir gerçek olmadığını da ortaya çıkardı. Gunn bunu açıkladı Cesur ve Cesur Henüz bir senaryosu yoktu, bu da Batman’in film için seçilmesini imkansız hale getiriyordu.

İlgili
James Gunn’ın Şu ana kadar çürüttüğü 26 DCU Söylentisi

James Gunn, DC Studios’un eş CEO’su olarak sosyal medyada oldukça aktifti ve DCU’nun Superman, Batman ve daha fazlası hakkındaki birçok önemli söylentisini çürüttü.

Gunn ayrıca Batman oyuncuları Robert Pattinson ve George Clooney’nin DCU’dan Bruce Wayne rolüne olası dönüşlerini de çürüttü. Clooney’nin minyatürü geldi Flaş sonunda biraz kafa karışıklığı yarattı; ancak sadece eğlenceli bir andı. Pattinson’ın durumunda Matt Reeves’in durumu Yarasaadam evren, DCU kanonundan ayrı bir Elseworlds hikayesi olarak var olacak. Son zamanlarda dedikodular çıkıyor UlaşanBatman’i oynayan Alan Ritchson ilgi topladı. Gosling’in veya söylentilere konu olan aktörlerden herhangi birinin DCU’yu oynayıp oynamayacağı henüz bilinmiyor. yarasa Adam içinde Cesur ve Cesur.

Kaynak: James Gunn/İş Parçacığı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory