Across the Spider-Verse’nin Görüntüsü, Noktaya Yeni Bir Bakış Sağlıyor

Sony Pictures ile görüntü Her Örümcek Adam Hayran, piyasaya sürülmesiyle ilgili heyecandan patlamak üzere. Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde, ve şimdi pompalanacak bir yön daha var. ilk film, Örümcek Adam: Örümcek Evreninde bize çok sayıda Örümcek Adam getirdi, şimdi bir adım daha ileri gidiyor ve ölümcül Nokta da dahil olmak üzere birkaç yeni kötü adam […]

Across the Spider-Verse’nin Görüntüsü, Noktaya Yeni Bir Bakış Sağlıyor

Sony Pictures ile görüntü

Her Örümcek Adam Hayran, piyasaya sürülmesiyle ilgili heyecandan patlamak üzere. Örümcek Adam: Örümcek Evreninin Ötesinde, ve şimdi pompalanacak bir yön daha var. ilk film, Örümcek Adam: Örümcek Evreninde bize çok sayıda Örümcek Adam getirdi, şimdi bir adım daha ileri gidiyor ve ölümcül Nokta da dahil olmak üzere birkaç yeni kötü adam ortaya çıkıyor.

En son uluslararası fragman, Jason Schwartzman tarafından seslendirilen yaklaşan kötü adama harika bir bakış sunuyor. The Spot namı diğer Dr. Jonathan Ohnn, Miles Morales’in boyutunda var olan bir kötü adam ve süper kahraman, kendi boyutunun “tek ve tek Örümcek Adamı” olarak onu tek başına alt etmek zorunda. Fragman, Spot’un yeteneklerini gösteriyor, siyah-beyaz kötü adam, içinden geçebileceği boyutlar arası portalları açabiliyor, hatta kendisinin sadece bir parçası, bu da Spidey’i ayak parmaklarında tutan oldukça havalı dövüş sahneleri yaratıyor.

Kötü adam, her açıdan saldırmak için “uzay sapmalarını” kullanabildiğinden, Miles, Spot’un saldırılarından kaçınmak için tüm Örümcek duyularını kullanıyor gibi görünüyor. Ancak görünüşe göre Spot, Miles’ın tek endişesi değil. Görünüşe göre bu filmdeki ana çatışma nedeni Örümcek Adam saflarından geliyor. Sırf bir adı ve benzer güçleri paylaştıkları için, tüm Örümcek Adamlar (ve kadınlar) aynı değildir.

Oscar Isaac’in Miguel O’Hara namı diğer Spider-Man 2099’un sonunda dalga geçildi. Örümcek Evrenine ve şimdi çok daha belirgin bir rol üstleniyor, bu fragman onu düşmanlardan biri olarak ayarlıyor, çünkü o ve Miles çoklu evreni nasıl koruyacağı konusunda anlaşamıyorlar (burada bununla ve arasında paralellikler çiziliyor). Kaptan Amerika: İç Savaş). Tam olarak bir kötü adam olmasa da, Miles ve arkadaşları için pek çok sorun yaratıyor gibi görünüyor.

Buna rağmen, ana kötü adam yine de tek seferlik atılan bir karakter olmayan ve film boyunca kendi başını belaya sokmaya devam eden Spot gibi görünüyor. Kingpin, Green Goblin veya Venom gibi kahramanın en tanınmış düşmanlarından biri olmayabilir, ancak etraflarında çökmekte olan çoklu evrende bile meşru bir tehdit olarak görülme arayışı içindedir. Bu animasyon filmlerinde bize getirilen animasyon tarzı için Spot mükemmel çalışıyor ve onu daha fazla hareket halinde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Spot’u daha çok göreceğiz Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde 2 Haziran’da sinemalara salınacak olan.

Teknory