Jared Leto, “Perili Köşk” Heyecanını Tek Başına Buharlaştırdı

The Met Museum/Vogue için Cindy Ord/MG23/Getty Images tarafından fotoğraf Kemerinin altında Akademi Ödülü olan biri için, Jared Leto gezegendeki en popüler aktör gibi görünmüyor, ancak bunun muhtemelen, eleştirmenlerinin zaten tamamen farkında olduğu diğer şeylerin yanı sıra, yöntem oyunculuğuna eksantrik yaklaşımıyla çok ilgisi var. Oscar’lardaki başarısını, aynı derecede korkunç performanslarıyla arka arkaya Razzies’i kazanarak geride bıraktı. […]

Jared Leto, “Perili Köşk” Heyecanını Tek Başına Buharlaştırdı

The Met Museum/Vogue için Cindy Ord/MG23/Getty Images tarafından fotoğraf

Kemerinin altında Akademi Ödülü olan biri için, Jared Leto gezegendeki en popüler aktör gibi görünmüyor, ancak bunun muhtemelen, eleştirmenlerinin zaten tamamen farkında olduğu diğer şeylerin yanı sıra, yöntem oyunculuğuna eksantrik yaklaşımıyla çok ilgisi var.

Oscar’lardaki başarısını, aynı derecede korkunç performanslarıyla arka arkaya Razzies’i kazanarak geride bıraktı. Gucci’nin Evi Ve morbius, “Yeni Marvel Efsanesi” her zamankinden daha fazla alay konusu oldu. Sonuç olarak, Disney’in ilk fragmanı Perili Köşk yeniden başlatma, insanların onun içinde olduğunu yeni keşfetmesinin tek nedeni nedeniyle bir anda buharlaştı.

Disney aracılığıyla görüntü

Bunlar, sosyal medyayı kasıp kavuran tepkilerin yalnızca küçük bir kısmı, ancak Hatbox Ghost’u oynamak, Leto’nun karaktere bürünmek için tam olarak ne yaptığına dair soruları gündeme getiriyor. Seans yaptı mı? Öldürüldükten sonra diriltildi mi? Ya da belki, sadece belki, tüm oyuncuların çoğunun yaptığı şeyi yaptı ve işe geldi ve işi yaptı.

Leto, kariyeri boyunca pek çok iyi filmde rol almış olsa da, insanların bir performans uğruna en saçma şeyleri yapmayı tamamen bekledikleri bu aşamada, esasen yürüyen bir mem. Bir hayaleti oynamak, dümen köşkünde bir şeymiş gibi gelmiyor, çünkü doğru zihniyete girmeye hazırlanmanın tuhaf bir yolu yok, bu da onu daha da büyüleyici kılıyor.

Perili Köşk’te elbette başka insanlar da var ama mesele bu gibi görünmüyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory