Bir Bebeği Mikrodalgaya Atabilir, Ancak ‘Flaş’ Isınmıyor

Warner Bros aracılığıyla Sergilenen katıksız delilik göz önüne alındığında bekleneceği gibi, ortaya çıkan en büyük konuşma noktalarından biri Flaş Scarlet Speedster’ın bir bebeği mikrodalga fırına atarak yaklaşan kıyametten kurtardığı sahnedir, ancak söz konusu klip zaten silah haline getirilmiş, bağlamından çıkarılmış ve anlık bir memeye dönüştürülmüştür. Ne yazık ki, film bir bütün olarak Warner Bros. ve […]

Bir Bebeği Mikrodalgaya Atabilir, Ancak ‘Flaş’ Isınmıyor

Warner Bros aracılığıyla

Sergilenen katıksız delilik göz önüne alındığında bekleneceği gibi, ortaya çıkan en büyük konuşma noktalarından biri Flaş Scarlet Speedster’ın bir bebeği mikrodalga fırına atarak yaklaşan kıyametten kurtardığı sahnedir, ancak söz konusu klip zaten silah haline getirilmiş, bağlamından çıkarılmış ve anlık bir memeye dönüştürülmüştür.

Ne yazık ki, film bir bütün olarak Warner Bros. ve DC Studios’taki üst düzey yöneticilerin isteyebileceği şekilde ısınmıyor. Rotten Tomatoes skoru yüzde 66’ya düşen eleştirel, ticari ve izleyici tepkisi, hararetli olmaktan çok ılık olarak tanımlanabilir ve bu, uzun süredir beklenen çok yönlü hırsızlığın uzun vadede sürdürülebilir başarı şansını ciddi şekilde azaltabilir. koşmak.

flaş
Warner Bros aracılığıyla ekran kaydı

gösteren tahminlere ek olarak, Flaşgişede dünya çapındaki açılış hafta sonu 100 milyon $ kadar geride kalabilir Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania – Marvel Sinema Evreni’nin en büyük tekleme hatası olarak üstünlüğünü koruyor – üç günlük yerel tahmin olan 64 milyon $, Dwayne Johnson’ın 68 milyon $’lık ilk çıkışından daha az. siyah adam72 milyon $ aralığında beklenen dört günlük bir tatil yolculuğu, adının yanında bir yıldız işareti ile daha da yükselecek.

Bunun da ötesinde, Ezra Miller’ın bir çift Barry Allens olarak oynadığı düello rolü, DCU bağlamında harika olmayan CinemaScore kalabalığından B ile ödüllendirildi. ile aynı seviyede Batman v Superman: Adaletin Şafağıancak David Ayer’e verilen B+’nın altında İntihar TimiJoss Whedon’ın Adalet Ligiadı geçen siyah adamVe Shazam! Tanrıların Öfkesibu oyunların her birinin nasıl ilerlediğine bakmaya devam edecek en büyük şirket değil.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory