Jenna Ortega, Çarşamba ve Enid’in birlikte olmasını diliyor

5 Aralık 2022, 17:20 | Güncelleme: 5 Aralık 2022, 17:23 film%2Fnetflix-wednesday%2Fenid-together-jenna-ortega-wenclair-end%2F&text=Jenna+Ortega+wishes+Wednesday+and+Enid+had+ended+up+together+%40popbuzz” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Jenna Ortega resmi olarak bir Wenclair nakliyecisi ve hayran olmaktan başka seçeneğimiz yok. ÇarşambaJenna Ortega, Wednesday Addams’ın sonunda kiminle olmasını istediğini doğruladı ve o da Enid Sinclair. ilk sezonu Çarşamba Netflix’te, bizi Çarşamba Addams için iki ana potansiyel ilgi alanıyla tanıştırıyor. […]

Jenna Ortega, Çarşamba ve Enid’in birlikte olmasını diliyor

5 Aralık 2022, 17:20 | Güncelleme: 5 Aralık 2022, 17:23

Jenna Ortega resmi olarak bir Wenclair nakliyecisi ve hayran olmaktan başka seçeneğimiz yok.

ÇarşambaJenna Ortega, Wednesday Addams’ın sonunda kiminle olmasını istediğini doğruladı ve o da Enid Sinclair.

ilk sezonu Çarşamba Netflix’te, bizi Çarşamba Addams için iki ana potansiyel ilgi alanıyla tanıştırıyor. İyi kalpli bir normie olan Tyler (Hunter Doohan) ve gizemli bir serseri olan Xavier (Percy Hynes-White) vardır. Gösteri ilerledikçe, her şeyin göründüğü gibi olmadığı ve bunlardan birinin Çarşamba gününe diğerinden çok daha uygun olabileceği ortaya çıkıyor.

Ancak Tyler ve Xavier’in yanı sıra hayranlar da oda arkadaşı Enid ile Çarşamba günü gönderiyor. Görünüşe göre Jenna Ortega onları da gönderiyor.

DEVAMINI OKU: Çarşamba günkü Jenna Ortega, Dance Monkey’den nefret ettiğini açıkladı

Jenna Ortega, Çarşamba ve Enid'in birlikte olmasını diliyor

Jenna Ortega, Çarşamba ve Enid’in birlikte olmasını diliyor.

Resim: Netflix


Ile konuşmak GURUR Çarşamba ve Enid’in ilişkisi ve bir araya gelip gelemeyecekleri hakkında Jenna, “Mükemmel bir dünyada, biz bir şey olurduk” dedi.

Bu arada Enid’i oynayan Emma Myers, “Her zaman ‘Ve onlar oda arkadaşıydı’ derim” dedi. Görüşmeci daha sonra “Zıt kutuplar birbirini çeker” önerisinde bulunduğunda, Emma “Evet, kesinlikle” diyerek kabul etti.

Şov, Çarşamba ve Enid’in ilişkisini romantik bir anlamda keşfetmese de, bazı hayranlar, onların sadece arkadaştan daha fazlası olabileceklerine dair birçok ipucu olduğuna inanıyor (kıskançlık, sarılmalar, bağlantı). Bahsetmiyorum bile, 1. bölümde Xavier’in Çarşamba’nın biseksüel olabileceğini öne sürdüğü ve onu düzeltmediği bir sahne de var.

Başka yerlerde Jenna, Çarşamba günkü takipçinin Enid olabileceğini öne sürerek alevleri daha da körükledi. TV Rehberi tarafından Stalker’ın kimliği sorulduğunda Jenna, “Belki Enid. Belki Enid, Çarşamba’ya aşıktır” dedi.

DEVAMINI OKU: Jenna Ortega, Çarşamba Addams’ın neden eşcinsel bir ikon olduğunu düşündüğünü açıklıyor

Jenna da söyledi MTV Haberleri Çarşamba gününün Xavier ile bittiğini görmediğini. “Artık Tyler masadan kalktığı için, bir süreliğine erkeklerden uzaklaşmış gibi hissediyorum. O ve Xavier güvenli bir yere gidiyor gibi hissediyorum. Bence orada gerçekten tatlı bir platonik ilişki için bir fırsat var.”

Daha sonra ekledi: “Çünkü yeterince sık gösterilmediğini düşünüyorum, romantikleşmeyen ve sadece gerçek, neredeyse kardeş benzeri ilişkiler olan erkekler ve kadınların güvenli platonik ilişkileri var. Bence bunu görmek harika olurdu. “

Sizce Çarşamba kiminle bitmeli?

Devamını oku Çarşamba haberler burada:

Teknory