Sony Patronu Rekabeti Çağırıyor, Kendi Marvel Evrenini Unutuyor

Sony aracılığıyla görüntü Hollywood’daki “Big Five” büyük stüdyolarından kendi yayın hizmetine sahip olmayan veya bunu işletmeyen tek stüdyo olarak, sony pandeminin zirvesini çağdaşlarından tamamen farklı bir şekilde yaşadı. Birkaç başlığın çeşitli platformlara satılmasıyla şirket için de oldukça faydalı olduğu kanıtlandı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ve Venom: Katliam Olsun gişede yaklaşık 2,5 milyar dolar getirmek […]

Sony Patronu Rekabeti Çağırıyor, Kendi Marvel Evrenini Unutuyor

Sony aracılığıyla görüntü

Hollywood’daki “Big Five” büyük stüdyolarından kendi yayın hizmetine sahip olmayan veya bunu işletmeyen tek stüdyo olarak, sony pandeminin zirvesini çağdaşlarından tamamen farklı bir şekilde yaşadı.

Birkaç başlığın çeşitli platformlara satılmasıyla şirket için de oldukça faydalı olduğu kanıtlandı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ve Venom: Katliam Olsun gişede yaklaşık 2,5 milyar dolar getirmek için birleştirildi. Bununla birlikte, bir röportajda rekabeti ve özellikle Pixar’ı eleştiren patron Tom Rothman’ın cam evlere taş atma unsuru var. bağımsız tel çoklamadan tamamen kaçınmak ve doğrudan talep üzerine devreye geçmek için.

avcı kraven
Sony aracılığıyla

“İnsanlar kısa vadeli bir krizde uzun vadeli sonuçlar çıkarıyorlardı. Diğer eğlence şirketleri binlerce, bazı durumlarda onbinlerce kişiyi işten çıkarırken biz bunu yapmadık. İnsanlarımıza yatırım yaptık ve içeriğimize yatırım yaptık. Herkes Tom Cruise’un gişeyi kurtardığını söylüyor. Bunu sana söyleyebilirim Örümcek Adam ondan önceydi ve sinema salonlarındaki filmlerin kalıcı olduğunu gösterdi. Pek çok insan pek çok aptalca şey yapıyordu.”

Tabii ki, bariz soru, Sony’nin kendi yayın platformu olsaydı aynı şeyi yapıp yapmayacağıdır, ancak aynı anda bir süper kahraman paylaşılan evreni bir araya getirirken, endüstrinin geri kalanını havaya uçurmak için kendine güvenen bir yönetici gerekir. kendi başına “aptalca bir şey” olarak kabul edilebilir.

Sonuçta, bu izin veren aynı başkan morbius iki kez bomba, başparmaklarını verdi Ölü takvimden çekmeden önce, tamam Avcı Kraven ana karakterinde bazı şüpheli değişiklikler yapmak, önemli bir şeye yol açmayan bir dizi kredi sonrası sahneyi onayladı ve stüdyonun Spider-Man’deki kendi kendini yok etme düğmesine üçüncü kez basmasını önlemek için Marvel Studios’a etkili bir şekilde güveniyor. .

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory