GOTG 3’ün Adam Warlock’u Bir Kahraman mı yoksa Kötü Adam mı? James Gunn Yanıtlıyor

Yazar/yönetmen James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3. Karakterin rolünün doğası hakkındaki belirsizliğin ortasında, James Gunn, Adam Warlock’un bir kahraman mı yoksa kötü adam mı olduğunu açıklıyor. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. Adam Warlock, Marvel Comics’te kesin bir kahraman olarak tasvir edilmesine rağmen, Ayesha tarafından yaratılmıştır. Galaksinin Koruyucuları Vol. 2unvanlı ekibi yok etmek amacıyla kredi […]

GOTG 3’ün Adam Warlock’u Bir Kahraman mı yoksa Kötü Adam mı?  James Gunn Yanıtlıyor

Yazar/yönetmen James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol. 3.


Karakterin rolünün doğası hakkındaki belirsizliğin ortasında, James Gunn, Adam Warlock’un bir kahraman mı yoksa kötü adam mı olduğunu açıklıyor. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. Adam Warlock, Marvel Comics’te kesin bir kahraman olarak tasvir edilmesine rağmen, Ayesha tarafından yaratılmıştır. Galaksinin Koruyucuları Vol. 2unvanlı ekibi yok etmek amacıyla kredi sonrası sahnesi. Üçüncü filmde Altın Gladyatör düzgün bir şekilde tanıtılacak ve oynanacak. Yaz ortasıWill Poulter’dan. bu Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Fragman, Adam Warlock’u kötü bir adam olarak resmetmeye devam ederek onun gerçekten bir kötü adam olup olmayacağı veya rolünün çizgi romana sadık kalıp kalmayacağına dair sorulara yol açtı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında EWGunn, Adam Warlock’un bir kahraman mı yoksa kötü adam mı olacağı sorusuna yanıt verdi. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. Yazar/yönetmen, Altın Gladyatörün karşılaşacağı uzay maceracılarından oluşan ayaktakımı mürettebata kıyasla daha çok geleneksel bir süper kahraman olduğunu söylüyor, ancak “kahraman onu zorluyor olabilir,Gunn itiraf ediyor. Adam Warlock’un Muhafızlarla karşılaşması cilt 3 için de yapacak”şimdiye kadar bulunduğumuz yerle ilginç bir yan yana,” diyor Gunn.

İlgili: Galaksinin Koruyucuları 3 Hayranlarını Gerçek Kötünün Kim Olduğuna İlişkin Sinsi Hileler


GOTG 3’te Adam Warlock’tan Ne Beklenmeli?

High Evolutionary, Adam Warlock ve Egemen Ayesha Kraliçesi

Adam Warlock, MCU’nun bir süredir tanıttığı en karmaşık karakterlerden biridir, bu nedenle kolayca bir kahraman veya kötü adam olarak sınıflandırılamaz. Ayesha tarafından Muhafızları yok etmek için yaratıldı, ancak bu amacı gerçekleştirmesi pek olası değil. Adam Warlock’un hikayenin başında düşman tarafına biraz eğilmesine rağmen, hikayenin sonunda kendine gelmesi ve Muhafızlara katılması bekleniyor. cilt 3.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3′Ana kötü adam açıkça High Evolutionary’dir (Chukwudi Iwuji tarafından canlandırılır), bu da Adam Warlock’a neden tam teşekküllü bir kötü adam arkı verilmeyeceğine dair argümanı güçlendirir. Bunun yerine, daha büyük kötülüğü yenmek için büyük olasılıkla Muhafızlarla takım oluşturacak. Evrim ve genetik değişim çalışmalarında uzmanlaşmış çılgın bir bilim adamı olan High Evolutionary, Rocket’ı bir ölüm makinesine dönüştürmekten sorumludur ve diğer ekip üyeleriyle de bağlantıları vardır.

Adam Warlock, uzay maceralarının paçavra grubuna kıyasla süper güçlere sahip geleneksel bir kahramandan daha fazlası olsa da, Gunn’ın yorumları, oyundaki bazı daha derin katmanlara işaret ederek, kahramanın aslında onu tanımlamak için en iyi kelime olmadığını öne sürüyor. Bunun yerine, Adam Warlock’un belirsiz doğası ve gelişmiş süper güçleri, Muhafızlarla bazı ilginç ve benzersiz etkileşimler sağlamalıdır. Adam Warlock’un MCU hikayesinin tam olarak nasıl geliştiğini yalnızca zaman gösterecek. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 seneye vizyona giriyor.

Devamı: Galaksinin Koruyucuları 2 Vol. 3’ün Adam Büyücüsü

Kaynak: EW

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory