Jennifer Garner’ın ‘Deadpool 3’te Elektra Cameo’yu Oynadığı Bildirildi

Jennifer Garner olarak geri döndüğü bildiriliyor Elektra yakında bir kamera hücresi rolü için Deadpool 3. Normalde, böyle bir rapor – bilgiyi sağlayan kişinin adının belirtilmediği – derhal şüpheli olarak değerlendireceğim bir şey olurdu. Ancak, Elektra olarak Garner’ın misilleme haberi bize başka hiçbir yerden gelmiyor. Hollywood Muhabiriadlı e-posta bülteni, Isı Vizyonu, bunun gibi gelişmeler için oldukça […]

Jennifer Garner’ın ‘Deadpool 3’te Elektra Cameo’yu Oynadığı Bildirildi

Jennifer Garner olarak geri döndüğü bildiriliyor Elektra yakında bir kamera hücresi rolü için Deadpool 3.

Normalde, böyle bir rapor – bilgiyi sağlayan kişinin adının belirtilmediği – derhal şüpheli olarak değerlendireceğim bir şey olurdu. Ancak, Elektra olarak Garner’ın misilleme haberi bize başka hiçbir yerden gelmiyor. Hollywood Muhabiriadlı e-posta bülteni, Isı Vizyonu, bunun gibi gelişmeler için oldukça güvenilir bir çıkış noktasıdır. Bu yüzden ona biraz güvenilirlik veriyorum. Rapora göre:

“Kaynaklar, rolü, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın oynadığı filmdeki çok sayıda söylentiden biri olan bir kamera hücresi olarak tanımlıyor.”

Bültenin yazarlarından Borys Kit de haberi Twitter’da paylaştı.

Garner’ın sai-sapan karakterini en son 2005’lerde görmüştük. Elektra. film, eleştirmenler nezdinde kötü bir üne sahip olsa da, bunun özellikle nadir olduğu bir dönemde, kadın liderliğindeki ilk süper kahraman filmlerinden birini temsil ediyordu. Karakter ayrıca 2003’te Ben Affleck’in oynadığı filmde de yer aldı. gözüpekeleştirmenler tarafından benzer şekilde paniğe kapıldı.

Haberlere bazı hayranların tepkileri, büyük olasılıkla duolojinin yıldızlardan daha az itibarı nedeniyle, kayıtsızdan düpedüz kabaya kadar değişiyordu.

Garner’a biraz kredi vermek için, karakterin önceki gezilerinin hayranlar ve sinema severler arasında pek iyi gitmemesi onun hatası olmayabilir, çünkü nefretin çoğu, ezici yazı ve genel vizyon eksikliğine yönelikti.

Birincisi, Garner’ın Elektra’sının geri dönüşünü görmekten memnun olacağım ve çok bariz bir nedenden dolayı: Reynolds’un Deadpool olarak ilk görünümü benzer şekilde nefret edildi. X-Men Başlangıç: Wolverine ama sonraki filmlerinde bunu tersine çevirmeyi başardı değil mi? Hayranların bu fikre sıcak bakmamasını anlayabildiğim kadarıyla, Reynolds’a verdiğimiz şüphenin aynısını Garner’a da vermemizin adil olduğunu düşünüyorum, çünkü sonuçta, küçük bir kamera hücresinde ters gidebilecek en kötü şey nedir?

Sanırım ne zaman öğreneceğiz Deadpool 3 3 Mayıs 2024’te sinemalarda.

Teknory