Nazi Avı Yapan Bir Netflix Orijinal Orijinali, En İyi 10 Hazine İçin Bir Lezzet Geliştiriyor

Netflix 2023’ün izniyle Savaş filmleri, evdeki izleyicilerin savaş alanının tozuna, terine ve kanına bulanmış dönem filmlerinin cazibesine karşı koyamayacakları anlaşılan, internet üzerinden her zaman en popüler türler arasında yer alıyor. Şirket içi orijinal içerikler söz konusu olduğunda Netflix, arenada güçlü bir üne sahiptir. Kan ve Altın doğrudan en çok izlenen listelere kurşun sıkan en son […]

Nazi Avı Yapan Bir Netflix Orijinal Orijinali, En İyi 10 Hazine İçin Bir Lezzet Geliştiriyor

Netflix 2023’ün izniyle

Savaş filmleri, evdeki izleyicilerin savaş alanının tozuna, terine ve kanına bulanmış dönem filmlerinin cazibesine karşı koyamayacakları anlaşılan, internet üzerinden her zaman en popüler türler arasında yer alıyor. Şirket içi orijinal içerikler söz konusu olduğunda Netflix, arenada güçlü bir üne sahiptir. Kan ve Altın doğrudan en çok izlenen listelere kurşun sıkan en son kişi.

Başına FlixPatrol, Almanca 2. Dünya Savaşı hikayesi, platformun genel İlk 10’una girmek için hiç vakit kaybetmedi ve dokuzuncu sırada listelerin üst kademelerine doğru fırladı. Konsept temelde kendisini Quentin Tarantino’nun bir kombinasyonu olarak sattığında neden olduğunu görmek kolay. Soysuzlar Çetesi bir çizgi ile Indiana Jones ve Kayıp Geminin Akıncıları kulağa geldiği kadar eğlenceli de.

Blood & Gold'da Heinrich rolünde Robert Maaser,
Netflix 2023’ün izniyle

Robert Maaser’in Heinrich’i, bir SS birliğinin lideri tarafından asılıp ölüme terk edildiğinde, Marie Hacke’in çiftçisi Elsa onu belirli bir kıyametten kurtardıktan sonra, sonunda ordudan kaçan bir askerdir. Naziler yakındaki bir köyde gizli bir altın deposu arıyorlar, ancak yerel halk ganimeti yeminli düşmanlarıyla paylaşmaya istekli değil.

Cesur kahramanlarımız, sonunda herkesin tüm kartlarını masaya koyduğu, silahlarını çektiği ve biri galip gelene kadar patlamaya başladığı muhteşem bir hesaplaşmayla sonuçlanan çatışmanın içine doğru çekilir. Kan ve Altın esasen bir savaş zamanı Spagetti Western’idir ve bu kulağa tam size göre geliyorsa, o zaman ciddi bir şekilde eğlenmeye hazır olun.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory