Bisiklet Dünya Şampiyonası 2023 canlı yayını: Nasıl ücretsiz izlenir

Fransa Bisiklet Turu daha yeni bitti ve İspanya Bisiklet Turu’nun başlamasına çok da uzak değiliz, bu yüzden dünyanın en iyi bisikletçilerinin mola vereceğini düşündüğünüz için affedilebilirsiniz. Ama hayır. Dünya Bisiklet Şampiyonası, en iyileri bir kez daha test etmek için burada. UCI Bisiklet Dünya Şampiyonasını dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm […]

Bisiklet Dünya Şampiyonası 2023 canlı yayını: Nasıl ücretsiz izlenir

Fransa Bisiklet Turu daha yeni bitti ve İspanya Bisiklet Turu’nun başlamasına çok da uzak değiliz, bu yüzden dünyanın en iyi bisikletçilerinin mola vereceğini düşündüğünüz için affedilebilirsiniz. Ama hayır. Dünya Bisiklet Şampiyonası, en iyileri bir kez daha test etmek için burada.

UCI Bisiklet Dünya Şampiyonasını dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

UCI Bisiklet Dünya Şampiyonası nedir?

Bu etkinlik türünün ilk örneğidir. Yol, dağ bisikleti ve pist bisikletinde dünyanın en iyi binicileri, 13 UCI Dünya Şampiyonasında yarışmak için Glasgow’da ve İskoçya’da bir araya geliyor:

 • Yol (Edinburgh’tan Glasgow George Meydanı’na – erkekler yol yarışı, Loch Lomond’dan Glasgow George Meydanı’na – kadınlar yol yarışı ve Stirling – erkekler ve kadınlar zamana karşı yarışlar)

 • Para-Bisiklet Yolu (Dumfries ve Galloway)

 • Pist (Sir Chris Hoy Velodrome, Glasgow)

 • Para-Bisiklet Pisti (Sir Chris Hoy Velodrome, Glasgow)

 • Dağ Bisikleti Kros (Glentress Ormanı, Tweed Vadisi)

 • Dağ Bisikleti Yokuş Aşağı (Nevis Range, Fort William)

 • Dağ Bisikleti Maratonu (Glentress Ormanı, Tüvit Vadisi)

 • BMX Serbest Stil Parkı (Kelvingrove Parkı, Glasgow)

 • BMX Freestyle Flatland (Kelvingrove Parkı, Glasgow)

 • BMX Yarışı (Glasgow BMX Merkezi, Glasgow)

 • Denemeler (Kelvingrove Parkı, Glasgow)

 • Salon Bisikleti (Emirates Arena, Glasgow)

Hayranları heyecanlandıracak çok şeyle, şimdiye kadar sahnelenen en büyük bisiklet etkinliği.

2023 Dünya Bisiklet Şampiyonası ne zaman?

Şampiyonalar 11 gün boyunca yapılacak. 3 Ağustos ile 13 Ağustos. Programın tamamı bulunabilir Burada.

Bisiklet Dünya Şampiyonasını nereden izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık’taki hayranlar için iyi haber, BBC Sport’un 2023 UCI Bisiklet Dünya Şampiyonası’nın tüm yayın haklarını güvence altına alması. BBC’de canlı izleyebilir veya BBC iPlayer ile isteğe bağlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için iyi bir haber çünkü BBC iPlayer ücretsiz. Normalde, bu hizmet yalnızca Birleşik Krallık’tan bağlanan yayıncılar tarafından kullanılabilir, ancak bir VPN ile, Bisiklet Dünya Şampiyonasını dünyanın herhangi bir yerinden ücretsiz olarak izlemek için bu coğrafi kısıtlamayı atlayabilirsiniz.

Bisiklet Dünya Şampiyonasını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlanabilir, yani BBC iPlayer gibi sitelere dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu işlem karmaşık gelebilir, ancak aslında gerçekten basittir:

 1. Akış dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

 4. BBC iPlayer’da oturum açın

 5. Bisiklet Dünya Şampiyonasını dünyanın her yerinden izleyin

İşin püf noktası nerede? Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir. Ancak, çoğu VPN ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu teklifleri kullanarak, nakit ödeme yapmadan BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırabilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak Dünya Bisiklet Şampiyonasını ücretsiz olarak izlemeniz için size bolca zaman veriyor.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

BBC iPlayer’ın engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen çok sayıda VPN vardır, ancak ExpressVPN’i alt etmek zordur. ExpressVPN çeşitli nedenlerle akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Para iade garantisi, Bisiklet Dünya Şampiyonasını izlemek için BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırabileceğiniz ve etkinliğin son gününden sonra yatırımınızı geri alabileceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile Bisiklet Dünya Şampiyonası 2023’ü ücretsiz izleyin.

Teknory