Jennifer Lopez Örümcek Kadının Öpücüğü Filmi Müzikalinde Başrol Oynayacak

Özet Müzik kariyeriyle tanınan Jennifer Lopez, film uyarlamasında başrol oynayacak. Örümcek Kadının Öpücüğü yönetmen Bill Condon’la birlikte. Lopez’in oyunculuk kariyeri istikrarsız olsa da, beğenilen performansları onun doğru yönetmenle parlama potansiyelini gösteriyor. Ünlü şarkıcıları yönetme konusundaki başarılı geçmişiyle Condon, Lopez gibi bir yıldız için mükemmel bir yönetmen ve bu da onları film için rüya gibi bir […]

Jennifer Lopez Örümcek Kadının Öpücüğü Filmi Müzikalinde Başrol Oynayacak

Özet

  • Müzik kariyeriyle tanınan Jennifer Lopez, film uyarlamasında başrol oynayacak. Örümcek Kadının Öpücüğü yönetmen Bill Condon’la birlikte.
  • Lopez’in oyunculuk kariyeri istikrarsız olsa da, beğenilen performansları onun doğru yönetmenle parlama potansiyelini gösteriyor.
  • Ünlü şarkıcıları yönetme konusundaki başarılı geçmişiyle Condon, Lopez gibi bir yıldız için mükemmel bir yönetmen ve bu da onları film için rüya gibi bir ikili haline getiriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Jennifer Lopez, müzikal uyarlamasında başrol oynayacak Örümcek Kadının Öpücüğü. Orijinal olarak 1976 tarihli bir Manuel Puig romanı. Örümcek Kadının Öpücüğü Başrollerinde William Hurt, Raul Julia ve Sonia Braga’nın yer aldığı film ilk kez 1985 yılında beyazperdeye uyarlandı. Eser daha sonra bir Broadway müzikaline uyarlandı ve ilk kez 1993’te prömiyeri yapıldı.

Müzikalin galasından otuz yıl sonra, bir film versiyonu Örümcek Kadının Öpücüğü gelişme aşamasındadır. göre film/news/jennifer-lopez-kiss-of-the-spider-woman-musical-bill-condon-1235825197/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>ÇeşitlilikBu filmde Lopez’in Aurora rolünü üstlenmesi planlanıyor. Müzikal uyarlamanın yönetmenliğini Bill Condon üstlenecek ve yapımcılığını Lopez, Barry Josephson, Tom Kirdahy, Greg Yolen, Matt Geller, Elaine Goldsmith-Thomas ve Benny Medina üstlenecek. Şu anda onaylanmış başka oyuncu yok.


Örümcek Kadının Öpücüğü Neden Rüya Takım Eşleştirmesine Sahip?

Jennifer Lopez, Hustlers 2019'da bir direğin yanında duruyor

Her ne kadar müzik kariyeriyle tanınsa da, Lopez sinemaya ilk çıkışını 1986’da küçük bir rolle yaptı. Benim küçük kızım. O zamandan beri oyunculuk kariyeri tutarsız eleştiriler aldı. Unvan rolü gibi bazı istisnalar olsa da Selena ve beğenilen performansıyla DolandırıcılarLopez, 2003’tekiler de dahil olmak üzere pek beğenilmeyen bazı filmlerde rol aldı. Zambaklarşimdiye kadar yapılmış en kötü filmlerden biri olarak kabul ediliyor.

Ancak Condon’ın film kariyeri söz konusu olduğunda çok daha iyi bir geçmişi var. film müzikallerinde adından söz ettirdi ve filmlerin senaryolarını birlikte yazdı. Chicago Ve En Büyük Şovmen. Condon aynı zamanda eleştirmenlerce beğenilen 2006 filminin de yönetmenliğini yaptı. Rüya kızlarıŞarkıcı Jennifer Hudson’ın beyazperdeye çıkışını gören ve o dönemde müzik kariyeriyle de tanınan Beyoncé’nin yer aldığı film.

Condon ayrıca Disney’in canlı aksiyonunu da yönetti Güzel ve Çirkinaynı zamanda son iki Alacakaranlık filmler.

İle Rüya kızlarıCondon, ünlü şarkıcıları oyuncu olarak yönetme konusunda harika bir geçmişe sahip olduğunu gösterdi. Lopez’in sinema geçmişi o kadar tutarlı olmasa da, aşağıdaki gibi filmlerdeki olağanüstü performansları: Dolandırıcılar oyuncunun şekillendirilebilir olduğunu ve doğru yönetmenle gelişeceğini gösterin. Geçmiş bir göstergeyse, Condon, Lopez gibi bir yıldız için mükemmel bir yönetmen ve bu ikiliyi rüya gibi bir ikili haline getiriyor. Örümcek Kadının Öpücüğü.

Kaynak: film/news/jennifer-lopez-kiss-of-the-spider-woman-musical-bill-condon-1235825197/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow