Top Gun 2, Yule Log Yerine 3 Saatlik Gömleksiz Sahil Sahnesi Videosu Sunuyor

Ev film Haberleri Top Gun 2, Yule Log Yerine 3 Saatlik Gömleksiz Sahil Sahnesi Videosu Sunuyor Paramount Plus, tipik bir yule günlüğü yerine üç saatlik bir döngüde Top Gun: Maverick’in ikonik gömleksiz plaj futbolu sahnesinin bir videosunu yayınlıyor. Top Gun: Maverick hayranlarına, rezil plaj futbolu sahnesinin döngüsel bir videosunu içeren bir Yule günlüğünün kendi versiyonunu […]

Top Gun 2, Yule Log Yerine 3 Saatlik Gömleksiz Sahil Sahnesi Videosu Sunuyor

Paramount Plus, tipik bir yule günlüğü yerine üç saatlik bir döngüde Top Gun: Maverick’in ikonik gömleksiz plaj futbolu sahnesinin bir videosunu yayınlıyor.


Top Gun: Maverick hayranlarına, rezil plaj futbolu sahnesinin döngüsel bir videosunu içeren bir Yule günlüğünün kendi versiyonunu sağladı. Yılın en çok hasılat yapan yerli filmi olan eski devam filminde Tom Cruise, imkansız gibi görünen bir görevi başarmak için şimdi genç pilotlardan oluşan yeni bir elit ekibi eğitmek zorunda olan başarılı pilot Pete “Maverick” Mitchell olarak geri dönüyor. . Filmin unutulmaz bir sahnesinde Maverick, aralarında Phoenix (Monica Barbaro), Adam Asmaca (Glen Powell), Rooster (Miles Teller) ve BOB’un (Lewis Pullman) da bulunduğu pilotları terli bir futbol maçı için sahile götürüyor. biraz stres atmak ve biraz ekip oluşturmak için.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bu tatil sezonunda, sürpriz korku temalı malzemelerle dolu en son Adult Swim Yule günlüğü sunumunun viral başarısının ardından markalı Yule kütükleri özellikle popüler hale geldi. Çoğu kısım için, Top Gun: Maverick tatil şenlikleri için tam olarak karlı bir zemin sağlamaz, bu nedenle paramount artı biraz akıllı karşı programlama olarak kullanmaya karar verdi. Bir Yule günlüğü sağlamak yerine, terli plaj futbolu sahnesinin üç saatlik bir döngüsünü yayınladılar, ” başlığında ısrar ediyor “aradığınız tatil keyfi olabilir.” Aşağıdaki videoyu izleyin:

İlgili: BOB Top Gun: Maverick’te Gerçekten Neyi Temsil Ediyor?


Her yere dağılmış orijinal 1986 hitine birçok farklı saygı duruşu var. Top Gun: Maverick, ama plaj futbolu sahnesi en iyilerinden biri. Bu bariz bir saygı duruşu Süper silahKenny Loggins’in “Playing with the Boys” melodisiyle çalan üstsüz bir Tom Cruise ve Val Kilmer’in (diğer oyuncularla birlikte) yer aldığı plaj voleybolu sahnesi. 1980’ler sineması için öncü bir susuzluk anı olmasının yanı sıra, film aynı zamanda karakterlerinin drama ve savaşın kaybına geri dönmeden önce saçlarını salıp eğlenmelerine izin verdiği bir sekanstı.

Plaj futbolu sahnesi, film müziğine yakında hit olacak bir şarkının eklenmesine kadar filmde aynı konumu işgal ediyor. Yule günlüğü sürümü, jingle bell ses efektleriyle dolu daha tatil temalı bir enstrümantal partisyona sahip olsa da, gerçek sahne, Billboard Hot 100’de 25 hafta boyunca listelerde yer alan OneRepublic’in “I Ain’t Worried” şarkısına ayarlandı. Şarkı, bu yılki Akademi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Şarkı kısa listesine girmese de (filmin Oscar kampanyası onun yerine Lady Gaga’nın “Hold My Hand” şarkısını seçti), aynı derecede önemli Kenny Loggins’in şarkısı orijinaline uygun olduğu gibi, filmin dokusuna da ayak uydurun.

Maverick’in oyunun her iki anında da bulunması, onlarca yıl arayla, karakter eğrisini vurgulamak için önemlidir. Top Gun: Maverick. Artık tek ve tek merkezi kahraman figürü olmaktan ziyade bir akıl hocası rolü üstlendiğine göre, hem gerçek hem de mecazi olarak yargılamalarda farklı bir bakış açısına sahip. Büyümesine ve hem sevgilisi Penny Benjamin (Jennifer Connelly) hem de vekil oğlu Rooster ile olan ilişkilerini onarmak için çalışmasına izin veren şey budur.

Devamı: Glen Powell’ın Adam Asmaca Reddi Top Gun Yaptı: Maverick Çok Daha İyiKaynak: paramount artı

Teknory