Salma Hayek, Adam Sandler’ın Kariyerini Typecasting’ten Kurtardığını Takdir Etti

Fotoğraf kredisi: Emma McIntyre/Getty Images Hollywood’un denemelerini aşmak asla kolay bir iş değildir, ancak çok azı bunu onun kadar soğukkanlılıkla yaptı. salma hayek. Oyuncu, yapımcı, yönetmen — Hayek şov dünyasının gördüğü hiç kimseye benzemiyor. 30 yılı aşan çok yönlü bir kariyere sahip olan Salma Hayek, birçoğu bariz bir şekilde çarpıcı görünümünden ve sonuç olarak mücadele […]

Salma Hayek, Adam Sandler’ın Kariyerini Typecasting’ten Kurtardığını Takdir Etti

Fotoğraf kredisi: Emma McIntyre/Getty Images

Hollywood’un denemelerini aşmak asla kolay bir iş değildir, ancak çok azı bunu onun kadar soğukkanlılıkla yaptı. salma hayek. Oyuncu, yapımcı, yönetmen — Hayek şov dünyasının gördüğü hiç kimseye benzemiyor. 30 yılı aşan çok yönlü bir kariyere sahip olan Salma Hayek, birçoğu bariz bir şekilde çarpıcı görünümünden ve sonuç olarak mücadele ettiği tiplemeden kaynaklanan sorunlardan payına düşeni aldı. Bu hikayeyi daha önce hiç duydunuz mu? Bu kesinlikle aktrislerle ilgili bir model.

İçinde ile bir röportaj GQHayek önceki rollerinde tipik olmanın nasıl bir şey olduğunu tartıştı ve beklenmedik bir müttefik diye bağırdı.

“Uzun zamandır tipiktim. Hayatım boyunca komedi yapmak istedim ve insanlar bana komedi vermedi. Beni bir komedide (2010’lar) oynayan Adam Sandler ile tanışana kadar bir rol kapamadım. Yetişkinler), ama kırklı yaşlarımdaydım!”

Komik potansiyeli fark etmeyi Adam Sandler’a bırakın. Hayek’in dahil edilmesinden bu yana Yetişkinler, yelpazesi bol kahkahalı rollere dönüştü. gibi filmleri nasıl unutabiliriz? sosis partisi, Çizmeli Kediveya Hitman’in Koruması? Elbette, herkese göre değiller ama kimse onların komikliğini inkar edemez ( Çizmeli Kedi: Son Dilek olağanüstü bir film, denemeyin ve aynı fikirde olmayın).

“‘Seksisin, bu yüzden espri anlayışına sahip olamazsın’ dediler. 90’larda sadece zeki olmana değil, komik olmana da izin verilmedi.”

Umarım 2023’te – kitlelerin ne düşündüğünden bağımsız olarak herkes hemen hemen her şeyi yapabilir. Ne kadar üzücü olsa da, her zaman nefret etmeyi seven insanlar olacak. Tüm bu alayları engellemek ve önemli olana odaklanmak ünlülerin işidir. Salma Hayek aynı fikirde görünüyor. Belirttiği gibi, “Bazen seni geliştirirler, bazen de alaşağı ederler. Ne yapacaksın?”

Teknory