Joker 2 Logosu, 2024’ün Tek DC Filminin Yeni Görünümünü Ortaya Çıkarıyor

Todd Philips’in Joker: Folie à Deux, DC’nin devam filmi Ekim 2024’te piyasaya sürülmeden önce pazarlama aşamasına başlamaya hazırlanırken yeni bir logoyu tanıtıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Joker: Folie à Deux tanıtım ve pazarlamanın başlamak üzere olduğunu gösteren yeni bir […]

Joker 2 Logosu, 2024’ün Tek DC Filminin Yeni Görünümünü Ortaya Çıkarıyor

Todd Philips’in Joker: Folie à Deux, DC’nin devam filmi Ekim 2024’te piyasaya sürülmeden önce pazarlama aşamasına başlamaya hazırlanırken yeni bir logoyu tanıtıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Joker: Folie à Deux tanıtım ve pazarlamanın başlamak üzere olduğunu gösteren yeni bir logo ortaya koyuyor.
  • Joker: Folie à DeuxYeni logosu, muhtemelen canlı müzik şovlarından ilham alan ince bir altın rengi görünüme sahip.
  • Joker devam filmi muhtemelen ilk bölümdeki topraklanmış tonun çoğunu koruyacaktır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Todd Philips’in Joker: Folie à Deux DC filminin 2024 çıkış tarihinden önce yeni bir logo alıyor. Joker devam filmi Joaquin Phoenix’in Arthur Fleck’ini yeniden ele alıyor ve Lady Gaga’nın Harley Quinn’ini ikinci baş karakter olarak tanıtıyor. Joker: Folie à Deuxoyuncu kadrosu. Muhtemelen ilk filmin sağlam tonunu koruyacak, ancak aynı zamanda DC kötü adamının hikayesine yeni bir müzikal yetenek katacak ve hikayeye en az bir yeni DC karakteri ekleyecek. Joker Evren. Bir DC Elseworlds filmi olarak, Joker: Folie à Deux James Gunn’ın DC Universe gibi daha büyük bir franchise ile herhangi bir bağlantı konusunda endişelenmeden kendi hikayesini geliştirme özgürlüğüne sahip.

Herhangi bir büyük güncelleme olmadan geçen birkaç ayın ardından, Joker: Folie à Deux yeni bir logo çıkarıyor (üzerinden Çarpıştırıcı). Bu logo henüz Warner Bros. tarafından tanıtım materyallerinde resmi olarak yayınlanmadığından, Screen Rant doğrudan onay için WB’ye ulaştı. Resmi ise bu, DC’nin gelecek 2024 sürümündeki ilk sağlam güncellemeyi işaret edecek. Aşağıdaki resme bakın:

Joker Folie A Deux'un Yeni Logosu


Joker 2’nin Logosu DC Filmi Hakkında Neyi Ortaya Çıkarıyor?

Lady Gaga ve Joaquin Phoenix, resmi Joker 2 görselinde Harley Quinn ve Arthur Fleck rollerinde

Joker2019 logosu, filmin kentsel ortamını ve Arthur Fleck’in Gotham Şehri ile karmaşık ilişkisine odaklanmasını açıkça temsil eden, beyaz kaldırım boyasından esinlenen oldukça basit bir stile sahip. Joker: Folie à Deux Orijinal filmin tipografisini koruyor ancak görünüşe göre kaldırım boyası estetiğini daha düzenli bir altın görünümüyle değiştiriyor. O zamandan beri Joker: Folie à Deux Bir müzikal olduğundan, bu yeni logo genellikle Broadway müzikal gösterileriyle ilişkilendirilen parlak başlık logolarından ilham alıyor olabilir.

Aynı şekilde Arthur Fleck’in hikayesi de Joker: Folie à Deux Dışarıdan daha iyi durumda görünmesine yardımcı olabilecek ama aynı zamanda içeriden duygusal sorunlarını daha da kötüleştirebilecek Harley Quinn’e duyduğu yeni sevgi nedeniyle onu daha az kaotik bir insan haline getiriyor gibi görünüyor. Joker: Folie à DeuxAktörün müzik şovu işine ne kadar yakın olduğu göz önüne alındığında, Lady Gaga’nın yeni logosu da Harley Quinn rolüyle uyumlu. Lady Gaga yalnızca birden fazla Grammy Ödülü kazanmakla kalmadı, aynı zamanda En İyi Orijinal Şarkı dalında Akademi Ödülü’nü de kazandı. Bir yıldız doğdu.

Lady Gaga’nın ilk Oscar’ını kazanmasından bir yıl sonra Joaquin Phoenix de kendi ödülünü kazandı: Başrolde En İyi Erkek Oyuncu Performansı Joker.

Joker: Folie à Deux‘nin altyazısı yeni logosunda tam olarak gösteriliyor. Anlam “iki kişilik çılgınlık” Fransızcada, “Folie à Deux” devam filminin duygusal özü ve Joker ile Harley Quinn’in takıntılı aşkının doğru bir uyarlaması gibi görünüyor. DC Comics’te Harley Quinn sıradan bir psikologdur ve Arkham hastası Joker’e o kadar aşık olur ki o da onunla birlikte kötülüğe doğru sürüklenmeye başlar. Her ne kadar ilk film, kaynak materyal konusunda birçok büyük yaratıcı özgürlüğe sahip olsa da, Harley Quinn’in Joker’le orijinal ilişkisi oldukça benzer görünüyor. Joker: Folie à Deux.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory