Naughty Babylon Fragmanı Tobey Maguire’ın Korkunç Karakteriyle Başrolde

Ev film Haberleri Naughty Babylon Fragmanı Tobey Maguire’ın Korkunç Karakteriyle Başrolde Yeni bir yaramaz Babylon fragmanı yayınlandı ve Tobey Maguire’ın korkunç karakteri Margot Robbie’nin bir yapay penis ve daha fazla sefahatten şikayet etmesiyle dalga geçiyor. Oscar ödüllü Damien Chazelle’in yakında çıkacak filminden yeni bir fragman Babil Tobey Maguire’ın tüyler ürperten karakterini daha çok gösteriyor. Tarihte […]

Naughty Babylon Fragmanı Tobey Maguire’ın Korkunç Karakteriyle Başrolde

Yeni bir yaramaz Babylon fragmanı yayınlandı ve Tobey Maguire’ın korkunç karakteri Margot Robbie’nin bir yapay penis ve daha fazla sefahatten şikayet etmesiyle dalga geçiyor.


Oscar ödüllü Damien Chazelle’in yakında çıkacak filminden yeni bir fragman Babil Tobey Maguire’ın tüyler ürperten karakterini daha çok gösteriyor. Tarihte En İyi Yönetmen dalında Akademi Ödülü kazanan en genç kişi olan Chazelle’in beşinci uzun metrajlı filmi, auteur’ün filmografisindeki en acımasızca taşkın kurgu olma vaadini gösteriyor. Resmi özeti Babil filmi, 1920’lerin Hollywood’unda birçok hırslı hayalperestin hızlı yükselişini ve düşüşünü takip eden, hararetli bir çöküş, ahlaksızlık ve aşırılık rüyası olarak tanımlıyor. Babil Margot Robbie, Brad Pitt, Diego Calva, Maguire, Max Minghella, Katherine Waterston, Li Jun Li, Flea ve Olivia Wilde gibi muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahip.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

en önemli yayınladı Babil’in Tobey Maguire’dan James McKay’in yer aldığı yaramaz fragman. Şimdiye kadar karakteri, henüz düzgün bir şekilde tanıtılmamış, gizemli ve görünüşte korkunç bir figür olarak alay edildi. Fragman, James’in Calva’nın karakteri Manny Torres ile tanışmasıyla açılıyor ve James tam bir sahne hırsızı gibi görünüyor. Kışkırtıcı sahnelerin küçük parçalarıyla dolu yeni fragmanda, mızrak saplanmış biri, bir parti için getirilen fili hatırlatan, görünüşe göre bundan hiçbir eğitmen sorumlu değil ve Robbie’nin Nellie LaRoy’u, birisinin kıyafetine yapay penis sokmasını anlatıyor. oda. Aşağıdaki fragmana göz atın:

İlgili: Babylon’un Erken Tepkileri Filmi Daha da Heyecanlı Hale Getiriyor


Neden Babylon İçin Resmi Bir Red Band Fragmanı Yok?

babylon margot robbie sırtında

Bahsedilen tüm kaçırmalar, aşağıdakiler için oldukça standart bir ücret olacak şekilde şekilleniyor: Babil, bu nedenle, yazar-yönetmenin, çıplaklıkla dolu sekansla daha da müstehcen sahneleri olması muhtemeldir – ve kulağa şöyle geliyor Muhteşem Gatsby buluşuyor Gözler Tamamen Kapalı — Pitt’i bile şok etti. Filmin sefahati bir sır değil, ancak daha fazlası ortaya çıktıkça, Chazelle’in aşırılık fikrinin beyaz perdede izlenmesi gereken vahşi bir gösteri olacağı daha açık hale geliyor.

Aşırı seks ve şiddet içeren filmler genellikle bu unsurları vurgulamak için bir Red Band fragmanı alırken, Chazelle and Co.’nun en cüretkar sahneleri saklamayı ve sadece sefahatle dalga geçmeyi seçmesi akıllıca ve eğlenceli bir hareket. için römorklar Babil olay örgüsünden çok fazla bahsetmediler ve 1920’lerde Hollywood’un vahşi aşırılığıyla dalga geçmeye odaklandılar. Entrika, fragmanlardaki göz alıcı dalgalar nedeniyle istikrarlı bir şekilde inşa edildi. Bir Red Band fragmanı, yalnızca vaat edilen gösteriden uzaklaşır.

Los Angeles prömiyerinin ardından, eleştirmenler ikiye bölündü Babil, ona ya Oscar yemi bir dönem parçası ya da sıcak, göz alıcı bir karmaşa diyor. Hollywood fazlalığını ve üç saatlik çalışma süresini tasviri, aşırılığın bir örneği olarak yorucu görünüyor ve mesele bu olabilir, ancak eleştirmenlerin üzerinde hemfikir göründüğü şey, harika performanslar ve çılgın hisler. Yaramaz fragman, bunların bir anını gösteriyor. Bir bakıma, bu, yazar-yönetmen Chazelle’in şimdiye kadarki en iddialı filmi ve eleştirmenlerin hedefini kaçırmış olsa da, seyirciler bundan büyük keyif alabilirler. Babil Chazelle için başka bir başarı olacağını teklif etmek zorunda.

Sonraki: Brad Pitt’in En Heyecan Verici 2022 Filmi, OUATIH’nin Dahi Numarasını Tekrarlıyor

Kaynak: en önemli

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Babylon Yeni <a href=film Afişi” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/11/babylon-new-movie-poster.jpg”/>

Teknory