Jujutsu Kaisen’den Gojo, Megumi, Nobara ve Yuji Önümüzdeki Hafta Fortnite’a Geliyor

Jujutsu Kaisen Epic Games’in oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite ile geçiş yapan en son anime. Resmi Fortnite Twitter hesabı bugün bu geçişi, savaş adasının Mega City mahallinde bir duvarda gölge kuklaları yapan bazı orijinal karakterleri gösteren hızlı bir tanıtım videosuyla resmen duyurdu. Hemen ardından, Jujutsu Kaisen’in Gojo, Megumi, Nobara ve Yuhi o duvarı aşıp […]

Jujutsu Kaisen’den Gojo, Megumi, Nobara ve Yuji Önümüzdeki Hafta Fortnite’a Geliyor

Jujutsu Kaisen Epic Games’in oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite ile geçiş yapan en son anime.

Resmi Fortnite Twitter hesabı bugün bu geçişi, savaş adasının Mega City mahallinde bir duvarda gölge kuklaları yapan bazı orijinal karakterleri gösteren hızlı bir tanıtım videosuyla resmen duyurdu. Hemen ardından, Jujutsu Kaisen’in Gojo, Megumi, Nobara ve Yuhi o duvarı aşıp oyun içinde bu görünümlere ilk bakışı ortaya çıkarıyor.

Aşağıdaki teaser’da Jujutsu Kaisen Fortnite görünümlerini kendiniz inceleyebilirsiniz.:

Fortnite’ın anime geçişleri ile başladı naruto 2021 yılında, ardından Ejder Topu Z Ve Benim Kahraman Akademim geçen sene. Bazı oyuncular Fortnite’a eklenen eski anime karakterlerinden bazılarının görsellerini eleştirirken (size bakarak, Goku ve Vegeta), Epic Games’in kreasyonları yıllar geçtikçe daha iyi hale geldi. getirdi Titan’a Saldırı karakterler bu yıl Fortnite’a eklendi ve bu dış görünümler harika görünüyordu ve bunlar Jujutsu Kaisen deriler de iyi görünüyor.

Gojo, Megumi, Nobara ve Yuji’nin ne zaman bekleneceğine gelince, Fortnite Twitter hesabı, önümüzdeki hafta 8 Ağustos’ta yayınlanacak olan 25.30 Güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte oyuna başladıklarını söylüyor.

Fortnite, geçişlere yabancı değil. Mevcut sezonun getirdiği Transformers’ Optimus Prime oyuna eklendi ve Mayıs ayında Miles Morales ve Miguel O’Hara’nın Spider-Men yinelemeleri battle royale’i vurdu. Aynı ay Star Wars’tan Anakin, Padme, Darth Maul ve daha fazlasının Fortnite’a katıldığı görüldü. Ve ondan önce, Adonis Creed kısa bir süre sonra yüzüğe girdi. Dragon Ball Super’in Piccolo ve Gohan.


Bu Jujutsu Kaisen Fortnite görünümlerinden herhangi birini alacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory