Kara Panter 2 Disney+ Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Ev film Haberleri Kara Panter 2 Disney+ Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı Kasım ayında sinemalarda gösterime girdikten sonra, Black Panther: Wakanda Forever’ın Disney+ yayın çıkış tarihi artık resmi olarak açıklandı. Başarılı teatral koşusu devam ederken, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda artık resmi bir Disney+ yayın çıkış tarihi var. Yönetmen ve ortak yazar, ilk filmin arkasındaki […]

Kara Panter 2 Disney+ Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Kasım ayında sinemalarda gösterime girdikten sonra, Black Panther: Wakanda Forever’ın Disney+ yayın çıkış tarihi artık resmi olarak açıklandı.


Başarılı teatral koşusu devam ederken, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda artık resmi bir Disney+ yayın çıkış tarihi var. Yönetmen ve ortak yazar, ilk filmin arkasındaki film yapımcısı Ryan Coogler Siyah Panter 2018’de merakla beklenen devam filmi Kasım ayında sinemalarda gösterime girdi ve hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. film, Chadwick Boseman’ın Kralı T’Challa’nın ölümünden sonra başlıyor ve bir yandan Namor’un (Tenoch Huerta) dünya sahnesine gelişiyle mücadele ederken bir yandan da kederiyle hesaplaşmaya çalışan Shuri’yi (Letitia Wright) takip ediyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

film tam 2 aydır vizyona girememiş olsa da pek çok hayran bu deneyimi ne zaman yaşayacaklarını şimdiden merak ediyor. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda kendi evlerinin rahatlığından. İlk raporlar, filmin çıkış tarihini yanlış bir şekilde 20 Ocak olarak listeledikten sonra, Disney+ (üzerinden ComicBook.com) şimdi resmen açıkladı Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda 1 Şubat 2023’ten itibaren platformda izlenebilecek. Filmin özel sinema penceresi Marvel’in bir önceki filminden biraz daha uzun, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü6 Temmuz’da vizyona giren ve ardından 8 Eylül’de Disney+’ta lanse edilen.

İlgili: Kara Panter 2, Sonsuzluk Savaşı Demir Adam Sorununu Sürdürüyor


Kara Panter 3 Olacak mı?

Kara Panter 2 Wakanda Sonsuza Kadar Okoye Köprüsü Danai Gurira

olup olmadığı konusunda en büyük karar verme faktörlerinden biri. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Takibini alacağı filmin gişe performansıdır. Coogler’ın devam filmi şu anda dünya çapında 820 milyon doların üzerinde hasılat elde etti ve şimdiye kadarkileri geçti. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü760,9 milyon dolar kazandı. Tamamen sayısal bir bakış açısıyla, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda kesinlikle bir devam filmi garanti edecek kadar iyi performans gösterdi. Filmin gişe hasılatının yanı sıra, başlangıçta üçüncü bir film olasılığı konusunda sessiz kalan Coogler, yakın zamanda seriye geri dönmekle ilgilendiğini de ifade etti.

Coogler daha önce kendisinin ve Marvel’ın film hakkında düşünmeden önce izleyicilerin filme tepkilerini ölçmek istediklerini belirtmişti. Kara Panter 3 ve ikinci filmin bu kadar olumlu eleştiriler aldığı düşünüldüğünde, hayranlardan başka bir giriş için talep var gibi görünüyor. Aksine Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda‘ın güçlü gişe ve incelemelerine rağmen, herhangi bir olası takip için anlatmaya değer güçlü bir hikaye olması gerekir. Neyse ki, ikinci film Shuri’yi MCU’da ilerleyen ve şimdi yeni Wakandalı kahramanı olarak rahmetli erkek kardeşinin izinden yürüyen çok önemli bir karakter olarak gösteriyor.

Olup olmadığı henüz belli değilken Kara Panter 3 gerçekten olacak, hayranlar, Shuri’nin MCU’daki zamanının henüz bitmediğine ve karakterin aşağıdaki gibi filmlerde önemli bir rol oynaması muhtemel olduğundan emin olabilirler. Yenilmezler: Kang Hanedanı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar. Üçüncü bir film ileriye giderse, muhtemelen bundan sonra olacaktır. Yenilmezler: Gizli Savaşlar Multiverse Saga’yı 2026’da sona erdiriyor, bu da hayranların muhtemelen bekleyecek çok zamanı olduğu anlamına geliyor. Üçüncü bir film için beklemek uzun sürse de, neyse ki izleyiciler tekrar ziyaret edecekler. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Disney+’ta başladığında bir aydan kısa bir sürede.

Devamı: Kara Panter 2, Doğru Nedenle En Eski MCU Geleneklerinden 1’ini Bozdu

Kaynak: Disney+ (üzerinden Çizgi roman)

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory