‘Karayip Korsanları’ Yapımcısı Jerry Bruckheimer, Johnny Depp’in Dönüşüne Açık Kaldı

Paramount Pictures için Jesse Grant/Getty Images tarafından hazırlanan fotoğraf Zor bir altı ay oldu Johnny Depp. Şimdi hayatını yeniden kurmak istiyor ve en ünlü rolüne geri dönmesi için bir fırsat olabilir. Hollywood’un gönül yarası ve inkar edilemez yeteneği, eski karısı Amber Heard ile girdiği iftira davasından hâlâ duygusal olarak kurtulmaya çalışan Depp için işler yolunda […]

‘Karayip Korsanları’ Yapımcısı Jerry Bruckheimer, Johnny Depp’in Dönüşüne Açık Kaldı

Paramount Pictures için Jesse Grant/Getty Images tarafından hazırlanan fotoğraf

Zor bir altı ay oldu Johnny Depp. Şimdi hayatını yeniden kurmak istiyor ve en ünlü rolüne geri dönmesi için bir fırsat olabilir.

Hollywood’un gönül yarası ve inkar edilemez yeteneği, eski karısı Amber Heard ile girdiği iftira davasından hâlâ duygusal olarak kurtulmaya çalışan Depp için işler yolunda gitmedi. Yasal olay dünya çapında yayınlandı ve haber, tabloid’in çılgınca ilgisini çekti. Depp başlangıçta 50 milyon dolarlık dava açarken, Heard 100 milyon dolarlık karşı dava açtı. Sonunda, Virginia jürisi Amber Heard’ı Depp’e iftira atmakla sorumlu tuttu. Oyuncuya 10 milyon dolar ödül verildi, ancak 2 milyon dolar ödül alan Heard tarafından gündeme getirilen üç iftira meselesinden birinde sorumlu bulundu.

Ardındaki karalama davasıyla Depp, Jack Sparrow rolünü bir başkası için tekrarlayabilir. Karayip Korsanları parmak şıklatmak.

Son teslim tarihi birkaç kelime almayı başardı Jerry Bruckheimerarkasındaki yapımcı Korsanlar franchise. Depp’in gelecekteki taksitler için Kaptan Jack olarak geri dönmesini isteyip istemediği sorulduğunda, Bruckheimer oldukça uzun, dolambaçlı bir cevap verdi, ancak kısacası, Depp’i kendi zamanında tekrar iş başında görmek için can atıyor gibi görünüyor.

“Yaptığı işte çok iyi ve oyuncular böyle şeylerden kurtuluyor. O iyi bir birey ve ilgili bir birey. O güvenebileceğiniz biri ve o harika. Bence Johnny tam bir arkadaş ve harika bir sanatçı ve yine, hayatta keşke yapmasaydım dediğin şeyleri yaşıyorsun ama o yine de yetenekli bir sanatçı.”

Johnny Depp arabaya binerken
Cliff Owen/Birleştirilmiş Haber Resimleri/Getty Images

Hiç şüphe yok ki, Depp’in Jack Sparrow olarak bir dönüş daha yapacağı duyurulursa hayranlar çok mutlu olacak. Ancak yolda küçük bir tümsek var. Depp, stüdyo onu altıncı sıradan düşürdükten sonra bir daha asla Disney ile çalışmayacağına yemin etti. Korsanlar film, Heard’ün kendisine yönelik taciz iddialarının doğrudan bir sonucu olarak ortaya çıktı. Bu aceleci kararın ardından, başrolde Margot Robbie’nin yer aldığı kadın başrollü bir yan ürün duyuruldu. Yırtıcı kuşlar senarist Christina Hodson hikayeyi kaleme alıyor. Ancak fikir Disney’e sunulduğunda, stüdyo onunla devam etmek istemedi. Söylemeye gerek yok, hayranlar bu haberi duyunca çok sevindi, iş söz konusu olduğunda ciddi bir Depp humması vakasından muzdaripti. Karayip Korsanları franchise.

Depp dünyanın yüzü oldu. Korsanlar yirmi yılı aşkın bir süre önce yelken açtığından beri filmler. Ağustos 2003’te Walt Disney Pictures, serideki pek çok filmin ilkini yayınladı. Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti, dünyayı en büyük hazineleri içki, kadın ve altın olan sevimli, havalı bir yaramaz olan Kaptan Jack ile tanıştırdı. Serinin çoğunluğu için, sırasıyla Will Turner ve Elizabeth Swann’ı canlandıran İngiliz aktörler Orlando Bloom ve Keira Knightley ona katıldı.

2003’ten 2011’e kadar yeni Karayip Korsanları dini olarak çıkan devam filmleri; biri 2006’da, diğeri 2007’de, diğeri 2011’de ve sonuncusu 2017’de. Korsanlar beri içerik Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal AnlatmazJavier Bardem’in rol aldığı Yoğun yağış İhanet eylemleri nedeniyle Jack Sparrow’dan intikam almak isteyen Kaptan Salazar olarak ün kazandı.

Kaptan Jack’in kaderi belirsiz olsa da, başka bir stüdyonun hakları Disney’den satın alıp tek başına devam etmesi durumunda Depp aynı fikirde olabilir. Depp’in Disney’in katılımı nedeniyle reddetmesi durumunda – ki öyle görünüyor – o zaman şirketin sıkı bir şekilde kontrol edeceğine şüphe yok. Korsanlar saf kin yüzünden haklar. Ne de olsa, franchise’ın tam olarak ne kadar değerli olduğunu biliyorlar ve gelecekteki potansiyel projeleri kaçırmak istemiyorlar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow