M3GAN 2, TikTok başarısının ortasında zaten çalışıyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-17T11:37:33 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-17T11:37:42 Gelecek yıl sinemaları vuran viral korku filminin devamı niteliğindeki M3GAN 2, TikTok ve sosyal medyadaki popülaritesi arasında şimdiden tartışılıyor. Bazen bir korku filmi sadece izleyicilerle bağlantı kurar. Örneğin Smile’a bakın: sadece 17 milyon dolarlık bir bütçeyle, basit önermesi ve korkunç vahşeti, 210 milyon dolardan fazla hasılat yaptığını… Okumaya devam et M3GAN 2, TikTok başarısının ortasında zaten çalışıyor

M3GAN 2, TikTok başarısının ortasında zaten çalışıyor

Yayınlanan: 2022-11-17T11:37:33

Güncellenmiş: 2022-11-17T11:37:42

Gelecek yıl sinemaları vuran viral korku filminin devamı niteliğindeki M3GAN 2, TikTok ve sosyal medyadaki popülaritesi arasında şimdiden tartışılıyor.

Bazen bir korku filmi sadece izleyicilerle bağlantı kurar. Örneğin Smile’a bakın: sadece 17 milyon dolarlık bir bütçeyle, basit önermesi ve korkunç vahşeti, 210 milyon dolardan fazla hasılat yaptığını gördü.

Yapımcılığını The Conjuring ve Insidious’ın yaratıcısı James Wan’ın üstlendiği ve Malignant’tan Akela Cooper’ın kaleme aldığı M3GAN, Ocak ayında sinemalarda gösterime girdiğinde benzer bir zafere sahip olabilir.

Aldatılan yapay zeka bebeği olan bir aileyi konu alan yeni film, ilk fragmanının yayınlanmasının ardından TikTok’ta viral bir hit oldu ve bir devam filmi şimdiden yapım aşamasında.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

M3GAN 2 için hazırlanın

M3GAN 2, bir rapora göre, karavana alınmasının ardından kapalı kapılar ardında planlanıyor. New York Times.

#M3GAN etiketli TikTok gönderileri, ister kendileri dans ediyor ister sahneyi Megan Thee Stallion, Taylor Swift vb.

Fragmanın kendisi YouTube’da yaklaşık 19,5 milyon kez görüntülendi.

Aynı raporda, Jason Blum ve James Wan’ın iki şirketini – Blumhouse Productions ve Atomic Monsters – Universal Pictures ile ilk bakış anlaşmasıyla tek bir “genişleyen korku filmi fabrikasında” birleştirecek büyük bir anlaşmaya yakın oldukları ortaya çıktı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Universal yöneticisi Donna Langley, ekibi “güçlü ve üstel… James Wan ve Jason Blum, franchise oluşturmayı ve yetenekleri çekmeyi biliyorlar. Peacock ve tema parkları da dahil olmak üzere NBCUniversal portföyünde yapabilecekleri çok şey var.

M3GAN 6 Ocak 2023’te gösterime girecek. Film hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow