Karınca İmparatorluğu, bu Kasım ayında fotogerçekçi bir böceğin hayatını keşfetmenize izin verecek

Karıncalar İmparatorluğuGöz kamaştırıcı derecede fotogerçekçi böcekler ve diğer yaratıkların yer aldığı gerçek zamanlı bir strateji oyunu 7 Kasım’da çıkıyor. oyun tam olarak bir yeniden yapım gibi görünmese de, oyunla aynı yayıncıdan geliyor (ve aynı kaynak materyalden yararlanıyor). 2000 RTS oyunu aynı isimde. Yeni sürüm PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de satışa sunulacak. Yayıncı Microids ve […]

Karınca İmparatorluğu, bu Kasım ayında fotogerçekçi bir böceğin hayatını keşfetmenize izin verecek

Karıncalar İmparatorluğuGöz kamaştırıcı derecede fotogerçekçi böcekler ve diğer yaratıkların yer aldığı gerçek zamanlı bir strateji oyunu 7 Kasım’da çıkıyor. oyun tam olarak bir yeniden yapım gibi görünmese de, oyunla aynı yayıncıdan geliyor (ve aynı kaynak materyalden yararlanıyor). 2000 RTS oyunu aynı isimde. Yeni sürüm PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de satışa sunulacak.

Yayıncı Microids ve geliştirici Tower Five yeniyi anlatıyor Karıncalar İmparatorluğu “Aşamalı zorluk derecesine sahip bir 3 boyutlu gerçek zamanlı strateji oyunu.” Fontainebleau ormanında geçen oyunda, “kolonisini koruma görevine çıkan kararlı bir karınca” olan 103.683e olarak oynayacaksınız. Kaynakları toplayacak, ileri karakolları güvence altına alacak, ordularınızı güçlendirecek ve kraliçenin planlarını uygulayacaksınız.

oyun, Unreal Engine 5 kullanılarak oluşturuldu ve ölçeklenebilir zorluk derecesine sahip olacak. RTS oyununun anlatısal bir hikayesi var ve oynanışı farklı mevsimlere ve gece-gündüz döngülerine uyum sağlayacak.

RTS Empire of the Ants'in oynanış ekran görüntüsü.  Bir karınca (altta, ortada, ön planda), aşağıda yürüyen bir koloniye bakan bir çıkıntının üzerinde duruyor.

Mikroid / Beşinci Kule

“İle Karıncalar İmparatorluğu, her karar kritiktir, her hareket stratejiktir ve her fetih, en küçük varlıkların muazzam bir güce sahip olduğu bir dünyayı keşfetme becerinizi yansıtır,” diyor oyunun basın bülteninde. “Oyuncuları bekleyen sayısız mücadeleden zaferle çıkmak için strateji, keşif, savaşlar ve hatta yerel yaban hayatıyla ittifaklar gerekli olacak.”

Y2K selefi gibi, 2024 versiyonu da Karıncalar İmparatorluğu Fransız yazar Bernard Werber’in 1991 yılında aynı adlı romanından (İngilizce çevirisinde) dayanmaktadır. (Karıncalar Başlığı yazarın anadili Fransızcasıdır.) Bir üçlemenin ilk kitabı olan kitap, 21. yüzyılın başlarında Paris’te bir karıncalar toplumunu ve insanlardan oluşan paralel bir dünyayı konu alıyor; iletişim, işbirliği, çevresel etki ve sosyal hiyerarşi temalarını işliyor.

Oyunun 7 Kasım çıkış tarihi öncesinde aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz. Oyunu şimdi istek listesine ekleyebilirsiniz Buhar, GOG, Epik ve PlayStation Mağazası.


Yaz oyun Festivali 2024 ile ilgili tüm haberleri takip edin tam burada!

Karınca İmparatorluğu, bu Kasım ayında fotogerçekçi bir böceğin hayatını keşfetmenize izin verecek

Teknory