Oppenheimer hayal kırıklığı yaratan Peacock sürüm güncellemesi alıyor

Oppenheimer’ın yayına başlamasını bekleyenlerin sabırsızlığı artıyor ve biz de Peacock sürümüne pek de mükemmel olmayan bir güncellemeyle geliyoruz. Yılın en büyük filmlerinden biri şüphesiz OppenheimerChristopher Nolan’ın Manhattan Projesi ve tüm bunların arkasındaki adam, Amerikalı fizikçi J. Robert Oppenheimer hakkındaki filmi. Yaz aylarında sinemalarda gösterime giren film, “Barbenheimer” çılgınlığının da yardımıyla büyük bir gişe hasılatı elde […]

Oppenheimer hayal kırıklığı yaratan Peacock sürüm güncellemesi alıyor

Oppenheimer’ın yayına başlamasını bekleyenlerin sabırsızlığı artıyor ve biz de Peacock sürümüne pek de mükemmel olmayan bir güncellemeyle geliyoruz.

Yılın en büyük filmlerinden biri şüphesiz OppenheimerChristopher Nolan’ın Manhattan Projesi ve tüm bunların arkasındaki adam, Amerikalı fizikçi J. Robert Oppenheimer hakkındaki filmi. Yaz aylarında sinemalarda gösterime giren film, “Barbenheimer” çılgınlığının da yardımıyla büyük bir gişe hasılatı elde etti. Brüt oldu dünya çapında neredeyse bir milyar dolarBu üç saatlik bir tarihi drama için duyulmamış bir şey.

Henüz görmedim Oppenheimer? Kesinlikle büyük ekranda izlemenizi öneririz, ancak yayın da işe yarıyor. Ve süre Barbieile aynı gün sinemalarda gösterime giren OppenheimerArtık Amazon Prime Video’dan kiralanabilir veya satın alınabilir, ancak Cillian Murphy liderliğindeki biyografik film çevrimiçi olarak hiçbir yerde bulunamıyor. Peacock’a gelmesini bekliyoruz ancak görünürde yayın yayın tarihi yok gibi görünüyor.

Oppenheimer Peacock’a geliyor ama yakın zamanda değil

Ekim ayını da bitirdiğimize göre, Nolan filmini evinde izlemek isteyenlere kötü bir haberle geldik. Tavus kuşu serbest bırakıldı bu ayki yeni çıkanların listesiAncak Oppenheimer içermiyor. Bu, eleştirmenlerce beğenilen filmi akış hizmetinde görmek için (en azından) bir ay daha beklememiz gerektiği anlamına geliyor.

Önceki sürümlerde de gördüğümüz gibi, yeni Universal filmleri genellikle Peacock’a vizyona girdikten yaklaşık 45 gün sonra eklenir. Ama bu sadece durum böyle değil Oppenheimer. Bunun nedeni, sinemalarda çok uzun bir süre boyunca yayınlanmış olması ve stüdyonun, tiyatrodan mümkün olduğu kadar uzun süre para kazanmaya devam etmek istemesi olabilir. Olayları daha doğru bir perspektife oturtmak gerekirse, film temmuzda gösterime girdi ama ben sadece gösterim zamanlarını araştırdım ve gidip izleyebilirim. Oppenheimer bu hafta sonu yakınımdaki birçok sinemada 70mm’de.

Oppenheimer 21 Temmuz 2023’te sinemalarda
© Universal Stüdyoları. Her hakkı saklıdır.

Dijital Casus yapımcısı Emma Thomas’ın bildirdiğine göre Oppenheimersöylenmiş Associated Press Hayranların filmi kasım ayı sonunda izleyebilmeyi bekleyebilecekleri belirtiliyor. Bunun isteğe bağlı kiralama/satın alma mı yoksa akışta izleme anlamına mı geldiğinden emin değiliz. Muhtemelen öncekidir. Bu noktada şunu tahmin ediyoruz: Oppenheimer yıl sonuna kadar Peacock’a eklenecek ancak tam olarak ne zaman olacağını söylemek zor.

Oppenheimer gibi filmler şu anda yayında

Yeni filme gelince dır-dir Ekim ayında Peacock’a geliyoruz, elimizde Freddy de beş gece Aynı isimli korku video oyununun uyarlaması olan film 27 Ekim’de yayınlanacak. film aynı gün sinemalarda ve yayın hizmetinde gösterime girecek. Ürkütücülük size göre değilse ve tarihi bir dizi izlemeyi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorsanız, işte şu anda yayınlanan ve aynı türde olan birkaç film. Oppenheimer:

  • Taklit oyunu – Netflix’te yayın
  • Kıyma Operasyonu – Netflix’te yayın
  • Gizli Şekiller – Disney+’ta yayın
  • Hendek – Peacock’ta yayın
  • 1917 – Showtime’da Yayın

Oppenheimer gibi sitelerle erken Oscar heyecanı yaşanıyor Çeşitlilik En İyi film ödülünü bile kazanabileceğini tahmin ediyorum. Filmdeki performanslar kesinlikle birinci sınıf, bu yüzden Cillian Murphy ve Robert Downey Jr. gibi aktörlerin kazanamasalar bile en azından Akademi Ödülleri’ne aday gösterilmelerini bekliyoruz.

Bu hafta sonu iyi yayınlar, okuyucular! Mutlaka dikkat edeceğiz Oppenheimer Hepinizi güncellemek için yayın yayın tarihi.

Teknory