Kevin Feige, Marvel’ın MCU Öncesi Filmlerinin Tavsiyelerini Göz Ardı Ettiğini Açıkladı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet MCU’dan önce Marvel Studios’un Marvel karakterlerini temel alan filmler üzerinde sınırlı kontrolü vardı ve bu da Kevin Feige’i sinirlendiriyordu. Lisanslar için yapılan film anlaşmaları, Marvel karakterlerinin belirsizlik içinde olduğu ve onları başka birinin kontrol ettiği […]

Kevin Feige, Marvel’ın MCU Öncesi Filmlerinin Tavsiyelerini Göz Ardı Ettiğini Açıkladı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • MCU’dan önce Marvel Studios’un Marvel karakterlerini temel alan filmler üzerinde sınırlı kontrolü vardı ve bu da Kevin Feige’i sinirlendiriyordu.
  • Lisanslar için yapılan film anlaşmaları, Marvel karakterlerinin belirsizlik içinde olduğu ve onları başka birinin kontrol ettiği anlamına geliyordu.
  • Feige, Marvel karakterleri ve onların yaratıcı yönleri üzerinde kontrol sahibi olmamaktan hoşlanmıyordu.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Önce Marvel Sinematik EvreniMarvel Studios’un Marvel karakterlerini temel alan tüm filmlere çok az katkısı oldu ve bu da Kevin Feige’i sinirlendirdi. Artık çoğu Marvel karakteri MCU’nun kullanımına açık.

İçinde MCU: Marvel Stüdyolarının Hükümdarlığı Marvel Studios yapımcısı David Maisel ve başkan Feige, MCU öncesi filmlerle ilgili sorunlarını açıkladı. Aşağıdaki tüm alıntılara göz atın:

“Maisel: Karakteriniz belirsizlik içinde ve bunu başkası kontrol ediyor. Bir lisans için film anlaşması yaptığınızda, animasyonu donduruyorsunuz, diğer birçok şeyi donduruyorsunuz. Bebeklerinizi birine teslim ediyorsunuz, ve hiçbir şey olmuyor.

Feige: Biz önerdik ama dinlemediler. Kontrol bizde değildi. Bundan nefret ediyordum.”

Kaynak: MCU: Marvel Stüdyolarının Hükümdarlığı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow