SwiftKey entegrasyonu ile artık Bing Chat’i klavyenize alabilirsiniz

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Microsoft, Bing Chat entegrasyonunu SwiftKey klavye uygulamasına getirdi. Bu entegrasyon, hem AI chatbot işlevselliği hem de bir Ton özelliği sunar. Bu özellik artık Android ve iOS uygulamalarında kullanılabilir. Güncelleme: 14 Nisan 2023 (02:40 ET): Microsoft, geçen hafta Android’de Bing Chat’i SwiftKey’in beta sürümüne getirdi. Şimdi şirket, chatbot’un SwiftKey’in iOS […]

SwiftKey entegrasyonu ile artık Bing Chat’i klavyenize alabilirsiniz

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Microsoft, Bing Chat entegrasyonunu SwiftKey klavye uygulamasına getirdi.
  • Bu entegrasyon, hem AI chatbot işlevselliği hem de bir Ton özelliği sunar.
  • Bu özellik artık Android ve iOS uygulamalarında kullanılabilir.

Güncelleme: 14 Nisan 2023 (02:40 ET): Microsoft, geçen hafta Android’de Bing Chat’i SwiftKey’in beta sürümüne getirdi. Şimdi şirket, chatbot’un SwiftKey’in iOS sürümünde de kullanılabileceğini duyurdu.

Microsoft, iOS uygulamasının gerçekten hem Sohbet hem de Ton özelliklerini içerdiğini söylüyor. İkincisi, vurgulanan metni (örneğin, e-posta taslağınız veya metin mesajınız) daha profesyonel, rahat veya kibar görünecek şekilde değiştirmenize olanak tanır.

Orijinal makale: 6 Nisan 2023 (09:40 ET): Bing Chat entegrasyonunun Surface Duo 3’ün katil uygulaması olabileceğini düşündük ve Microsoft’u SwiftKey klavyesine getirmeye de teşvik ettik. Görünüşe göre bu dileğin gerçekleşmesi için uzun süre beklememiz gerekmedi, çünkü Microsoft gerçekten de AI sohbet robotunu Android’deki klavye uygulamasına getirdi.

Sınır SwiftKey uygulamasının en son beta sürümünde, kullanıcıların herhangi bir uygulamadayken sohbet botuna erişmesine olanak tanıyan Bing Chat entegrasyonunu fark etti.

Entegrasyon, ilki tanıdık Sohbet seçeneği olmak üzere iki seçenek şeklindedir. Bu, basit web arama sorgularından seyahat güzergahları oluşturmaya ve daha fazlasına kadar, doğal dili kullanarak çeşitli sorgular oluşturmanıza olanak tanır. Deneyim, Bing uygulamasındaki Bing Sohbet ile aynı görünüyor, bu nedenle farklı bir şey bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bing Chat entegrasyonu için SwiftKey’e geçer misiniz?

283 oy

Bu Bing Chat entegrasyonunun bir parçası olan ikinci seçenek, bir “Ton” işlevidir. Bu özellik, Bing Chat’in ardından seçtiğiniz ton değişikliklerini göstermesiyle metni vurgulamanıza veya kopyalamanıza olanak tanır. Başka bir deyişle, e-postanızın veya WhatsApp taslağınızın daha profesyonel, gündelik veya kibar görünmesini istiyorsanız, bu kullanışlı bir araçtır.

SwiftKey’deki Bing Chat entegrasyonu, bir rapora göre uygulamanın Android’deki beta sürümüne yavaş yavaş yayılıyor. Microsoft yöneticisi. Yani henüz görmediyseniz kısa bir süre beklemeniz gerekebilir. Bunun yerine Gboard ve diğer klavye uygulamalarını tercih eden bir sürü insan olduğunu düşünüyoruz. Ancak bu kullanıcılar, Bing Chat’i kullanmak için her zaman Bing uygulamasını başlatabilir.


SwiftKey entegrasyonu ile artık Bing Chat’i klavyenize alabilirsiniz

Teknory