Yellowstone Yıldızı Josh Lucas, Ang Lee’nin Hulk Filmini Düşünüyor

Ev film Haberleri Yellowstone Yıldızı Josh Lucas, Ang Lee’nin Hulk Filmini Düşünüyor Yellowstone’dan Josh Lucas, Ang Lee’nin Hulk’unun başarısızlığını ve o zamandan beri çizgi roman filmlerinde teknolojinin nasıl değişip geliştiğini anlatıyor. sarıtaşJosh Lucas, 2003 Ang Lee filmine bakıyor Hulk ve çizgi roman filmlerinin artık ne kadar farklı olduğunu. Marvel Sinematik Evreni sinemaları ele geçirip Marvel’ı […]

Yellowstone Yıldızı Josh Lucas, Ang Lee’nin Hulk Filmini Düşünüyor

Yellowstone’dan Josh Lucas, Ang Lee’nin Hulk’unun başarısızlığını ve o zamandan beri çizgi roman filmlerinde teknolojinin nasıl değişip geliştiğini anlatıyor.


sarıtaşJosh Lucas, 2003 Ang Lee filmine bakıyor Hulk ve çizgi roman filmlerinin artık ne kadar farklı olduğunu. Marvel Sinematik Evreni sinemaları ele geçirip Marvel’ı bir pop kültür direği haline getirmeden önce, Marvel Studios hala karakterlerini kitleler için film formatına dönüştürmeye çalışıyordu. Bunlar arasında Universal’ın The Incredible Hulk uyarlaması vardı ve yönetmen Lee’nin (Çömelmiş Kaplan, Gizli Ejderha) üretimden sorumludur. film finansal bir başarı olsa da, hem eleştirmenler hem de izleyiciler arasında bölücüydü, genel olarak hayranlar uyarlamadan hayal kırıklığına uğradı ve Lee, eleştirel olarak övülen filmlerden oluşan özgeçmişinde filmi bir başarısızlık olarak gördü.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

aktörlerden biri Hulkgibi diğer başarılı projelerde çalışmaya devam eden sarıtaş, Bruce Banner’ın (Eric Bana) baş düşmanı Glenn Talbot karakterini canlandıran Lucas. ile konuşurken Oynatma Listesi, Lucas film üzerine düşündü ve filmi savunması gerekmese de, filmin neden bu hale geldiğine dair fikir veriyor, yani teknolojiye ve filmin yapıldığı zamana işaret ediyor. Hulk’un görünüşünün ve güçlerinin ne kadar karmaşık olduğu düşünüldüğünde, Lucas’ın bunu Lee için bir meydan okuma olarak görmesi ve filmin çöküşüne yol açan sebeplerden biri olması mantıklı. Aşağıdaki Lucas’ın tam alıntısını okuyun:

Bence teknoloji gelişti ve [Ang Lee is] teknolojiyi gelişmeye iten insanlardan biri. Teknik olarak, belki de henüz istediği seviyede olamayacak bir şey yapmak için Hulk’un CGI’sında yer alan insanlardan oluşan ekibi zorladığını biliyorum. Ve bence istediğini ve beyninde olanı elde edemediği için o filmden çok hüsrana uğradı.

İlgili: 4. Aşama, Yenilmezlerin En Yürek burkan Bruce Banner Anını Ödendi


Hulk, Ang Lee’nin Versiyonundan Bu Yana Nasıl Değişti?

snyder dünya savaşı hulk filmi mükemmel

nasıl olmasına rağmen Hulk ortaya çıktı, Lucas Lee’yi çok destekledi ve hatta onu çevredeki en iyi film yapımcılarından biri olarak kaydetti. Özellikle işaret etti Pi’nin yaşamı ve teknolojinin nasıl Hulk Lee’nin VFX sanatçılarına meydan okuması ve mükemmel görseller için zorlaması konusunda bir emsaldi. Süre HulkLucas, çizgi roman panellerinin zayıf kopyalanması ve tamamen fazlalığı nedeniyle kurgusu kötülendi, kararı övdü ve bugün çoğu çizgi roman filminin bu tarzı taklit etmediğini belirtti.

Hulk, Lee’nin yorumundan şaşırtıcı bir şekilde yumuşatılan öfkesi ve gücüyle tanımlanan bir karakterdir. Kevin Feige’in MCU’yu yenileyip duyurmasının ardından Universal, karakteri yeniden başlattı. İnanılmaz Hulk, karakterin bir dahi ve öfkeli bir canavar olarak mücadelesini doğru bir şekilde tasvir eden Edward Norton’un oynadığı. kadar olmazdı Yenilmezler Mark Ruffalo’nun rolde olduğu izleyicilerin karaktere tamamen aşık olacağını. Marvel Studios’un karakterleriyle benzersiz yaratıcı özgürlükler elde etmesiyle tanınmasıyla Hulk, beyinsiz bir canavardan “Akıllı Hulk” adlı büyük bir süper vücutta bir dahiye dönüştü. O zamandan beri Hulk, MCU’nun temel taşı olarak görülüyor.

Lee hala harika bir film yapımcısı olarak kabul ediliyor, bu yüzden ne yazık ki yeteneklerinden yararlanamadı. Hulk. Daha önce filmle gurur duyarken sahip olduğu sınırlamaları anladığını ve film için kendisine verilen teknolojik özgürlükle yozlaştığını belirtmişti. Daha kişisel projeler üzerinde çalışmaktan memnun görünen Lee’nin çizgi roman dünyasına geri dönmesi pek olası değil. Filmin başarısızlığına rağmen, Hulk’un ikonik bir Marvel süper kahramanı olarak daha fazla tanınmasına yardımcı oldu ve MCU ile diğer genç film yapımcılarının başarısının yolunu açtı.

Sonraki: Ang Lee’nin Hulk’u Marvel’ın Batman’i Dönüyor (Bu da Onu İyi Hale Getiriyor)Kaynak: Oynatma Listesi

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory