Korkunç Bir ‘X-Men’ Önerisi, Hayranları Çıldırtacak Bir Retcon Ortaya Koydu

Marvel Comics aracılığıyla görüntü Taraftar yaratıcılığı olan eğlenceyi tartışmasız desteklediğimiz bilinsin; Hayran teorileri, hayran çalışmaları ya da bir şov ya da franchise için herhangi bir sevgi ifadesi olsun, birinin iç hayranını beslemekten daha zenginleştirici çok az şey vardır. Ara sıra, görünürde en ufak bir uyum zerresi olmadan, tanrısız düzeyde küfür ve pervasızca terk edilmeyle sırılsıklam […]

Korkunç Bir ‘X-Men’ Önerisi, Hayranları Çıldırtacak Bir Retcon Ortaya Koydu

Marvel Comics aracılığıyla görüntü

Taraftar yaratıcılığı olan eğlenceyi tartışmasız desteklediğimiz bilinsin; Hayran teorileri, hayran çalışmaları ya da bir şov ya da franchise için herhangi bir sevgi ifadesi olsun, birinin iç hayranını beslemekten daha zenginleştirici çok az şey vardır.

Ara sıra, görünürde en ufak bir uyum zerresi olmadan, tanrısız düzeyde küfür ve pervasızca terk edilmeyle sırılsıklam sırılsıklam olan bazı fikirler ortaya çıkar.

Son zamanlarda, r/marvelstudios böyle bir fikre tanık oldu ve Kevin Feige’in hatta bu zavallı redditörün hayran kartını iptal etmesi için yeterli olabileceğini düşünüyoruz.

Şimdi, X-Men’in Feige’in çoklu evreninin saflarına nasıl katılacağından tam olarak emin değiliz, ancak Colossus büyüklüğünde bir meblağa bahse gireriz ki, ne zaman yuvarlansalar, Jean Gray’in yerini alamayacaklar. tüm insanlar Magneto’nun kızı rolüne giriyor. Sadece öneri yeterince çılgınca, ancak eşlik eden “Marvel muhtemelen Scarlet Witch’i kızı olarak tutmak istemiyor, bu nedenle onun yerine Jean Gray olmalı” mantığındaki faktör ve neredeyse tartışılmaz bir düşünce haline geliyor.

Çok sayıda yanıt veren, kesinlikle hiç kimseyi şaşırtacak şekilde, sahaya, özellikle de Magneto’nun babalığının MCU’da bir zorunluluk olması gerektiğine dair çok garip iddiaya itiraz etti.

Ve Marvel, Magneto’ya yeni bir çocuk vermeyi seçse ve Wanda bu soydan yeniden mahkum edilse bile, Polaris hala orada oturuyor.

Diğerleri, böyle bir fikrin karşılanmayı hak ettiği tek cevaplarla geldi.

Yine de, orijinal posterin Jean Gray’i nereden çektiğini merak etmeye devam ediyoruz. Wanda’nın mutant statüsü veya Magneto ile kan bağları hakkında belirsiz de olsa şüphelerin olması bir şeydir, ancak Jean Gray’i denklemin içine atmanın arkasında herhangi bir mantık olmaksızın, bu adımın kökenleri geri kalanımız için pekala ürkütücü olabilir.

Hikayeden alınacak ders: konuşmadan önce düşün ve belki de konuşurken düşünmeye devam et.

Teknory