Legend of Zelda Canlı Aksiyon Filmi, Nintendo Boss’un Ele Aldığı Mario’nun Karma İncelemelerinden Sonra Endişeli

Özet Yaklaşan Zelda Efsanesi film, hayranlarını memnun etme konusunda büyük bir engelle karşı karşıya, ancak filmin gişe başarısına eşdeğer bir potansiyele sahip. Süper Mario Kardeşler Filmi. Detaylı ve zengin bir şekilde geliştirilmiş fantezi dünyası Zelda Efsanesi oyunlar, Super Mario Bros. filmine yöneltilen eleştirilerin aşılmasına yardımcı olabilir. Arkasındaki ekip ise Zelda Efsanesi film hikayeyi doğru anladığında, […]

Legend of Zelda Canlı Aksiyon Filmi, Nintendo Boss’un Ele Aldığı Mario’nun Karma İncelemelerinden Sonra Endişeli

Özet

  • Yaklaşan Zelda Efsanesi film, hayranlarını memnun etme konusunda büyük bir engelle karşı karşıya, ancak filmin gişe başarısına eşdeğer bir potansiyele sahip. Süper Mario Kardeşler Filmi.
  • Detaylı ve zengin bir şekilde geliştirilmiş fantezi dünyası Zelda Efsanesi oyunlar, Super Mario Bros. filmine yöneltilen eleştirilerin aşılmasına yardımcı olabilir.
  • Arkasındaki ekip ise Zelda Efsanesi film hikayeyi doğru anladığında, finansal başarısını aşma şansına sahip. Süper Mario Kardeşler Filmi ve fantezi türüne göze çarpan bir giriş haline geldi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

oyun tasarımcısı ve Nintendo yöneticisi Shigeru Miyamoto, yaklaşmakta olan oyunla ilgili endişeleri dile getirdi Zelda efsanesi karışık eleştirel tepkiler ışığında film Süper Mario Kardeşler Filmi. Nintendo’nun animasyonlu uyarlaması dünya çapındaki gişede 1.362 milyar dolarlık etkileyici bir hasılat elde etti. Süper Mario Kardeşler. oyunlar eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı ve bunların çoğu filmin nispeten zayıf konusu ve ses performanslarıyla ilgili sorun yaşadı. Bununla birlikte, oyun uyarlaması vasıfsız bir mali başarıydı ve şüphesiz, canlı aksiyon uyarlamasının duyurulmasının önünü açmaya yardımcı oldu. Zelda efsanesi oyunlar.

Yakın zamanda yapılan bir Nintendo mali kazanç çağrısında düzenlenen Soru-Cevap sırasında konuşma (üzerinden) ComicBook.com), Miyamoto yeni canlı aksiyon hakkında konuştu Zelda efsanesi film ve projeye halihazırda yapılmış olan önemli çalışma. Son 10 yıldır film hakkında yapımcı Avi Arad ile konuştuğunu açıklayarak, mevcut hayran kitlesini hayal kırıklığına uğratmayacak bir film yaparken karşılaşacakları yüksek barı kabul etti. Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

The Legend of Zelda’nın canlı aksiyon filmine gelince, küresel hayran kitlesini hayal kırıklığına uğratmayacak bir film üretme konusunda son derece büyük bir engelle karşı karşıya olduğumuzu biliyorum. Bu zorluğu aklımda tutarak yaklaşık 10 yıldır Arad Productions Inc.’in Yönetim Kurulu Başkanı Avi Arad ile bu projeyi tartışıyorum. Filmler tıpkı oyunlar gibidir; tatmin olduğunuz bir şeye ulaşana kadar üzerinde çok fazla zaman harcamanız gerekir. Bu nedenle filmlerin, tamamlanana kadar tam destek verebilecek sponsorlara ihtiyacı vardır. Filmlerimizin prodüksiyonu için Nintendo’nun kendisi sponsor olarak hareket ediyor. Filmin yapımcılığını üstlenmek için, kendimize güvendiğimiz bir şey bulana kadar prodüksiyona zaman ayırmaya istekli bir grup insanı bir araya getirmeyi başardık. […] Herkesin beklentilerini karşılayacak iyi bir şey yayınlamayı umuyoruz, bu yüzden lütfen sabırsızlıkla bekleyin.


Zelda Filmi Süper Mario’nun Başarısını Yakalayabilir mi?

Super Mario Bros. Filmindeki The Legend of Zelda ve Mario'dan bağlantı

Bazılarına pek hevesli olmayan eleştirel yanıtlara rağmen Süper Mario Kardeşler Filmibirden fazla gişe rekoru kıran serisi, görünüşe göre filmin karışık eleştirilerinden çok daha yüksek sesle konuştu. Warner Bros.’un yaz hitinden sonra ikinci sırada Barbie, Süper Mario Kardeşler Filmi 2023’ün en çok hasılat yapan ikinci filmi ve dünya çapında 1 milyar doları aşan tek video oyunu uyarlaması olmaya devam ediyor. Ancak geriye kalan soru, Nintendo’nun bu tür beklenmedik gişe hasılatı ile canlı aksiyonunu potansiyel olarak eşleştirip eşleştiremeyeceğidir. Zelda efsanesi film.

Süper Mario Kardeşler Filmi 2016’yı geride bıraktı Warcraft en yüksek hasılat yapan video oyunu filmi oldu ve ikincisi, zayıf yurt içi performansına rağmen Çin’de güçlü tepkiler aldı.

Çok gibi Süper Mario Kardeşler., Zelda efsanesi oyunların, Nintendo’nun orijinal NES oyun konsoluna kadar uzanan uzun bir geçmişi var ve oyun devi tarafından piyasaya sürülen her sonraki konsol ve elde taşınan cihaz için bir dizi sonraki bölüm tasarlandı. Ancak bir avantajı da Zelda efsanesi bitti mi Süper Mario Kardeşler. zengin ayrıntılara sahip fantastik dünyasıdır. Onlarca yıl boyunca bilenmiş karmaşık bir arka plan öyküsünün avantajıyla, serinin köklü öyküsünün katıksız derinliği, kendisine yöneltilen eleştiri türlerinin kolaylıkla üstesinden gelebilir. Super Mario Bros. Filmi daha öngörülebilir olay örgüsü.

Üstelik Zelda efsanesi gibi özelliklerle ünlenen yerleşik fantazi kinaye türlerinden halihazırda büyük ölçüde ödünç alınan oyunlar Yüzüklerin Efendisi Ve Zaman Çarkıkendi canlı aksiyon filmi, türün en popüler yapımlarından bazılarıyla filmi omuz omuza izleme potansiyeline sahip. İkisinden biri Zelda efsanesi film, görülecek muazzam potansiyelini sonuna kadar hak ediyor, ancak yönetmen Wes Ball liderliğindeki ekip hikayeyi doğru anlarsa, filmin muazzam mali başarısını bile aşma şansları var. Süper Mario Kardeşler Filmi.

Kaynak: ComicBook.com

Teknory