‘Küçük Deniz Kızı’ İnceleme-Bomba Kampanyası Olduğu Yerde Durduruldu

Disney aracılığıyla Rotten Tomatoes’un bu yazının yazıldığı sırada yüzde 95’lik izleyici onay oranıyla, bunu düşünmek kolay olurdu. Küçük Denizkızı herkesin tam olarak Disney’in en son canlı aksiyon yeniden yapımının sinemalara indiği anda başlatmasını beklediği inceleme bombardımanı kampanyasından kaçınmayı başardı. hatta imdb, yönetmen Rob Marshall’ın muhteşem sualtı filmi, 13.000’in üzerindeki oylardan 7/10’luk sağlam bir puan alıyor, […]

‘Küçük Deniz Kızı’ İnceleme-Bomba Kampanyası Olduğu Yerde Durduruldu

Disney aracılığıyla

Rotten Tomatoes’un bu yazının yazıldığı sırada yüzde 95’lik izleyici onay oranıyla, bunu düşünmek kolay olurdu. Küçük Denizkızı herkesin tam olarak Disney’in en son canlı aksiyon yeniden yapımının sinemalara indiği anda başlatmasını beklediği inceleme bombardımanı kampanyasından kaçınmayı başardı.

hatta imdb, yönetmen Rob Marshall’ın muhteşem sualtı filmi, 13.000’in üzerindeki oylardan 7/10’luk sağlam bir puan alıyor, ancak bu, tüm hikayeyi anlatmaya yaklaşmıyor. Aslında, biraz daha derine inerseniz, web sitesinin filmin puanını düşürmeye çalışan trolleri ve kötüleyenleri aktif olarak durdurduğu ortaya çıkıyor.

Jonah Hauer-King ve Halle Bailey, 'Küçük Deniz Kızı'nda Prens Eric ve Ariel rolünde
Disney aracılığıyla fotoğraf

İçine daldığında Küçük Denizkızıadlı kullanıcının gerçek puanları, göreceğiniz ilk şey, “Derecelendirme mekanizmamız bu başlıkta olağan dışı oylama etkinliği tespit etti. Derecelendirme sistemimizin güvenilirliğini korumak için, “Bugün değil, inceleme bombardıman uçakları” için resmi parti sözü olan alternatif bir ağırlık hesaplaması uygulandı.

Resmi olarak yalnızca 13.000 puan kabul edilirken, şimdiye kadar IMDb’de kullanılan tüm oyların yüzde 46’sından fazlası ona mevcut en düşük puanları verdi ve bu, mükemmel 10/10 puanlarından neredeyse üç kat daha yüksek değil. Şirketin kendisi buna bir son vermeye karar verdiğinde, insanların büyük bir kısmının muhtemelen görmediği bir şeyi çöpe atmak amacıyla günlerinden zaman ayırmasının ne kadar anlamsız olduğu hakkında ciltler dolusu konuşuyor.

Rotten Tomatoes, kullanıcı puanlarını aktif olarak gizlediğinde benzer bir şey yaptı. Peter Pan ve Wendy şeffaf bir şekilde üretilmiş yüzde 11’e düştüklerinde, IMDb’nin aynı şeyi yapıp yapmadığını ve sonunda izin verip vermediğini göreceğiz. Küçük Denizkızıtrollerin ortaya koyduğu sıkı çalışmayı yansıtmak için “resmi” derecelendirmesi.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory