Liverpool 2023 sezon öncesi canlı yayını: Liverpool FC’yi ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: LFCTV GO’da her Liverpool FC sezon öncesi fikstürünü canlı yayınlayın. Kodla ücretsiz izleyin GOFREE23(yeni bir sekmede açılır). Bu sezon Liverpool FC’den çok şey beklenecek, ancak önce takımın sezon öncesi dönemden geçmesi gerekiyor. Liverpool FC, takım seçimi ve kadro derinliği hakkında bazı ciddi sorular havada asılı kalırken zorlu bir sezon öncesi maç seçkisi […]

Liverpool 2023 sezon öncesi canlı yayını: Liverpool FC’yi ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: LFCTV GO’da her Liverpool FC sezon öncesi fikstürünü canlı yayınlayın. Kodla ücretsiz izleyin GOFREE23(yeni bir sekmede açılır).


Bu sezon Liverpool FC’den çok şey beklenecek, ancak önce takımın sezon öncesi dönemden geçmesi gerekiyor. Liverpool FC, takım seçimi ve kadro derinliği hakkında bazı ciddi sorular havada asılı kalırken zorlu bir sezon öncesi maç seçkisi sıraladı.

Bu yanan soruların yanıtlarını bulmanın tek bir yolu var, o da Liverpool FC’nin başka bir sezona hazırlanmasını izlemek. Her Liverpool FC sezon öncesi fikstürünü ücretsiz olarak izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan bilgilere sahibiz.

Liverpool FC’nin 2023’teki sezon öncesi fikstürleri nelerdir?

Liverpool FC, sezon öncesi kampanyasına 19 Temmuz’da başlayacak. İşte Liverpool FC’nin sezon öncesi programının tamamı:

  • 19 Temmuz: Karlsruhe vs Liverpool (BBBank Wildpark, Karlsruhe’de 17:30 BST)

  • 24 Temmuz: Furth – Liverpool (12:00 BST, Furth, Bavyera)

  • 30 Temmuz: Liverpool – Leicester City (Singapur Ulusal Stadyumu’nda 10:00 BST)

  • 2 Ağustos: Liverpool – Bayern Münih (12:30 BST, Ulusal Stadyum, Singapur)

  • 7 Ağustos: Liverpool – Darmstadt 98 (19:00 BST, Deepdale Stadyumu, Preston)

Bir kupon kodu ile her bir maçı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Liverpool FC’nin sezon öncesi maçı nasıl ücretsiz izlenir?

Dünyanın her yerindeki hayranlar için harika bir haber, her Liverpool FC sezon öncesi fikstürünü şu adreste izleyebiliyor olmanız: LFCTV’YE GİT(yeni bir sekmede açılır). Bu hizmete bir aylık abonelik genellikle aylık 4,99 £’a mal olur, ancak kupon koduyla ücretsiz erişimi güvence altına alabilirsiniz. GOFREE23(yeni bir sekmede açılır).

LFC’nin sezon öncesi maçlarının beşi de yalnızca Almanya, Singapur ve Preston’dan canlı olarak yayınlanacak ve talep üzerine LFCTV GO aracılığıyla sunulacak. Peki ne bekliyorsun?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow