Love and Thunder’ın Yıldızının Odinson’u Yenmek İçin Eşsiz Bir Planı Var

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Kevin Feige sebepsiz yere ekmek kırıntıları bırakma eğiliminde değil, bu yüzden hayranlar isteklerini yerine getirse ve Taika Waititi kaçınılmaz olanı yönetmek için geri dönmese bile Thor 5, o zaman Brett Goldstein’ın Herkül’ünün kadroda bir yer garantileyeceğini düşünürsünüz. Ne de olsa, plan onlara 10 saniyelik ekran süresi vermek ve bunu orada bırakmaksa, bir […]

Love and Thunder’ın Yıldızının Odinson’u Yenmek İçin Eşsiz Bir Planı Var

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Kevin Feige sebepsiz yere ekmek kırıntıları bırakma eğiliminde değil, bu yüzden hayranlar isteklerini yerine getirse ve Taika Waititi kaçınılmaz olanı yönetmek için geri dönmese bile Thor 5, o zaman Brett Goldstein’ın Herkül’ünün kadroda bir yer garantileyeceğini düşünürsünüz.

Ne de olsa, plan onlara 10 saniyelik ekran süresi vermek ve bunu orada bırakmaksa, bir aktörü işe almanın ve ardından gizliliğe yemin etmenin bir anlamı yok, özellikle de Russell Crowe’un ekrandaki oğlu Zeus çizgi romandaki birkaç figürden biriyse. canon bir kavgada Odinson’u alt edecek kadar etli ve iriyarı.

Söylemeye gerek yok, Goldstein, Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğiyle ilgili herhangi bir ayrıntıyı, televizyonda göründüğü sırada onaylayamadı veya inkar edemedi. Mutlu Üzgün ​​Karışık podcast, ancak zirveye nasıl çıkmayı planladığına dair benzersiz bir fikir verdi.

“O büyük bir çocuk, değil mi, tüm alçakgönüllülükle, o büyük bir çocuk. Ama büyük kasları var mı? Evet o yapar. Bekle, bir saniye bekle. İnanılmaz inanılmaz bir karizması var mı? Evet. Bir tanrı gibi görünme yeteneği var mı? Evet… Vücut kılı. Belki de Thor’u böyle yendim… Evet, o bir küfürbaz değil. Ne yapacağını bilemezdi. Bu onu korkutur.”

İşte millet, Chris Hemsworth’un kazı pişti çünkü Goldstein göğüs tüylerini sallamaya ve bir veya iki F-bombası atmaya istekli. Açıkçası, aile dostu MCU’da havayı maviye çevirmeyecek, ancak bu, yüz yüze olduğunda onu kızdırmak için Thor’un kulağına küfürlü sözler fısıldayamayacağı anlamına gelmez. veya olmuyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow