Fantastik Bir Korku, Yayın Listelerini Baştan Çıkarmak İçin Başlığını Kucaklıyor

Vertical Entertainment aracılığıyla Bilinen bir mülkün devamı, yeniden başlatılması veya uyarlaması olmadığı sürece, bir filmin adı genellikle izleyicilerin söz konusu projeye bir şans verip vermeyeceği konusunda belirleyici faktör olabilir. Şans eseri, 2018’ler Baş Avcısı gerçekten de birinin kafa avlaması hakkında, ancak aksiyon dolu fantastik korku bundan çok daha fazlası. Jordan Downey’nin ortak yazdığı, yönetmenliğini yaptığı, […]

Fantastik Bir Korku, Yayın Listelerini Baştan Çıkarmak İçin Başlığını Kucaklıyor

Vertical Entertainment aracılığıyla

Bilinen bir mülkün devamı, yeniden başlatılması veya uyarlaması olmadığı sürece, bir filmin adı genellikle izleyicilerin söz konusu projeye bir şans verip vermeyeceği konusunda belirleyici faktör olabilir. Şans eseri, 2018’ler Baş Avcısı gerçekten de birinin kafa avlaması hakkında, ancak aksiyon dolu fantastik korku bundan çok daha fazlası.

Jordan Downey’nin ortak yazdığı, yönetmenliğini yaptığı, yapımcılığını üstlendiği ve kurgusunu yaptığı Dark Ages macerası, çorak dünyayı at sırtında dolaşan, yol boyunca karşılaştığı tüm düşmanların veya canavarların kopmuş kafataslarını toplayan yalnız bir savaşçıyı anlatıyor. Ancak koleksiyonundan bir tanesi eksik ve en önemlisi; kızını öldüren yaratığa ait olanı.

kafa avcısı
Vertical Entertainment aracılığıyla

Aynı anda hem minimalist hem de destansı olmak için bir şekilde komplo kurmak, Baş Avcısı aynı zamanda, yüzde 95’lik etkileyici bir Rotten Tomatoes puanına sahip, fevkalade hafife alınan bir mücevherdir. Tek dezavantajı, filmi kült klasik statüsüyle savurgan yapacak kadar insanın filmin farkında bile olmaması, ancak bu değişmek üzere olabilir.

göre FlixPatrol, Baş Avcısı şu anda Prime Video küresel listelerinde en çok izlenen özelliklerden biridir ve hatta Birleşik Krallık’ta dördüncü sıraya kadar yükselmiştir. Aksiyon, fantazi, korku, kana susamışlık, korkunç cinayetler ve doğrudan sahneden kopartılan eski okul havasına karşı zaafınız varsa barbar Conan çağ, o zaman bu, zamanınızın 72 dakikasını kasırga gibi geçirmek için mükemmel bir yol.

Teknory