Samsung Galaxy S23 lansman tarihi sızıntıları

TL;DR Çeşitli sızıntılar, Samsung Galaxy S23 lansman tarihinin 1 Şubat 2023 olabileceğini iddia ediyor. Bu muhtemelen ABD için, yani dünyanın geri kalanı için 2 Şubat olacaktır. Telefonlar muhtemelen yaklaşık iki hafta sonra mağaza raflarında yerini alacaktı. Önde gelen üç sızıntıya göre, yaklaşan Samsung Galaxy Unpacked etkinliği sızdırılmış olabilir. Bu etkinlik, Galaxy S23 serisi olarak adlandırılmasını […]

Samsung Galaxy S23 lansman tarihi sızıntıları

TL;DR

  • Çeşitli sızıntılar, Samsung Galaxy S23 lansman tarihinin 1 Şubat 2023 olabileceğini iddia ediyor.
  • Bu muhtemelen ABD için, yani dünyanın geri kalanı için 2 Şubat olacaktır.
  • Telefonlar muhtemelen yaklaşık iki hafta sonra mağaza raflarında yerini alacaktı.

Önde gelen üç sızıntıya göre, yaklaşan Samsung Galaxy Unpacked etkinliği sızdırılmış olabilir. Bu etkinlik, Galaxy S23 serisi olarak adlandırılmasını beklediğimiz bir sonraki Galaxy S amiral gemilerinin lansmanını görecek.

Sızıntı, basitçe tweet atan Ice Universe ile başladı “1 Şubat” Sızıntı daha sonra bunu “Galaxy Unpacked” tweet’iyle takip etti. Sık sık bilgi sızdıran Steve Hemmerstoffer (namı diğer OnLeaks) yanıt verdi bir GIF ile Ice’ın ifadesinin doğru olduğunu teyit ediyor. Bu, her iki sızıntının da Samsung Galaxy S23 lansman tarihinin 1 Şubat olabileceği konusunda hemfikir olduğunu gösteriyor.

Bundan sonra, başka bir önemli sızıntıcı – Max Jambor – tweet attı lansmanın dünyanın geri kalanı için 2 Şubat’ta olacağını, bu da 1 Şubat tarihinin ABD için olacağını gösteriyor. Hemmerstoffer, bir kez daha, bir GIF’i tweetledi Jambor’u destekliyor.

Görünüşe göre önde gelen üç sızıntıcı, Samsung Galaxy S23 lansman tarihinin ABD’de 1 Şubat 2023 ve dünyanın geri kalanının çoğu için 2 Şubat olabileceği konusunda hemfikir. Samsung her zamanki yöntemleriyle giderse, S23 serisinin mağaza içi mevcudiyeti yaklaşık iki hafta sonra olacaktır.

Samsung Galaxy S23 lansmanı: Yoğun ay

Bu gerçekleşirse, Şubat 2023 meşgul olacak. OnePlus’ın 7 Şubat’ta OnePlus 11’i ve bazı yeni kulaklıkları piyasaya sürmeyi planladığını zaten biliyoruz. Bu, iki yüksek profilli telefon serisinin birbirinden sadece birkaç gün sonra piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

Galaxy S23 serisinin mevcut Galaxy S22 serisinden yinelemeli bir sıçrama olması bekleniyor. Galaxy S23 ve S23 Plus’ın arkasındaki kamera modüllerinin Galaxy S22 Ultra’ya daha çok benzemesini ve Galaxy S23 Ultra’nın büyük ölçüde değişmeden kalmasını bekliyoruz. En büyük söylenti, serideki tüm telefonların, dünyanın neresinde olursa olsun, Snapdragon 8 Gen 2 yongasına sahip olabileceğidir, bu da Exynos varyantlarının olmayacağı anlamına gelir. Gerçekleşirse, bu yıllardır ilk kez olacak.


Samsung Galaxy S23 lansman tarihi sızıntıları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow