US Prime Video’yu ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%83 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile US Prime Video’nun engellemesini ücretsiz olarak kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 sterline satılıyor ancak cömert bir para iade garantisi ile geliyor. Akış siteleri, yalnızca konumunuzun içerik kitaplığından şovlara ve filmlere erişmenizi sağlar ve buna Prime Video da dahildir. Bu sinir bozucu, ancak diğer kitaplıklara erişebiliyorsanız, potansiyel olarak çok büyük […]

US Prime Video’yu ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%83 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile US Prime Video’nun engellemesini ücretsiz olarak kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 sterline satılıyor ancak cömert bir para iade garantisi ile geliyor.


Akış siteleri, yalnızca konumunuzun içerik kitaplığından şovlara ve filmlere erişmenizi sağlar ve buna Prime Video da dahildir. Bu sinir bozucu, ancak diğer kitaplıklara erişebiliyorsanız, potansiyel olarak çok büyük bir ekstra içerik bankasının kilidini açabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, kulağa yalnızca bilgisayar korsanlarının nasıl yapılacağını bildiği bir şey gibi gelebilir, ama aslında durum bu değil.

ABD Prime Video’nun engelini kaldırmak ve dünyanın herhangi bir yerinden izlemek istiyorsanız, bir VPN kullanmayı ciddi olarak düşünmelisiniz.

US Prime Video’nun engeli nasıl kaldırılır

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi diğer ülkelerdeki sunuculara bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay işlem, Prime Video gibi siteleri başka bir ülkeden bağlandığınızı düşünmeleri için kandırır, bu da normalde o konumda kilitli olan tüm içeriği izleyebileceğiniz anlamına gelir.

US Prime Video’ya yalnızca birkaç adımda güvenli erişim sağlayabilirsiniz:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

  4. Prime Video’da oturum açın

  5. US Prime Video’yu dünyanın her yerinden izleyin

Çok sayıda akış dostu VPN var, ancak ExpressVPN yenmek zordur. Bu yüksek hızlı hizmet, güçlü düzeylerde şifreleme, faydalı canlı destek ve aynı anda beş bağlantı sunar. ExpressVPN ayrıca sağlam bir gizlilik politikasına sahiptir, bu nedenle akış sırasında verileriniz her zaman güvendedir.

US Prime Video’nun engellemesini ücretsiz olarak kaldırabilir misiniz?

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu teklifleri, paranızı taahhüt etmeden US Prime Video’nun engellemesini kaldırmak için kullanabilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size kısa listenizdekiler üzerinde çalışma fırsatı veriyor.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £’a satılıyor ve ekstra üç aylık ücretsiz kapsam ile liste fiyatından %49 tasarruf sağlıyorsunuz. Bu indirimli plan, çok önemli olan 30 günlük para iade garantisini içerir. US Prime Video’nun kilidini açmak için para iade garantisini kullanabilir ve daha sonraki bir tarihte yatırımınızı geri alabilirsiniz.

ExpressVPN ile US Prime Video’yu ücretsiz izleyin.

Teknory