M3GAN Rahatsız Edici Blumhouse Korku Filmi Klibinde Kontrollerini Geçersiz Kılıyor

Blumhouse’un yakında çıkacak olan korku filmi M3GAN’dan yepyeni bir klip, katil yapay zeka bebeğinin kontrollerini geçersiz kılarak korkunç yetenekleriyle dalga geçtiğini gösteriyor. M3GAN Blumhouse’un yaklaşan korku filminden ürkütücü yeni bir klipte kontrollerini geçersiz kılar. Allison Williams ve Violet McGraw’ın başrollerini paylaştığı, M3GAN genç kız yetim kaldıktan sonra Cady’nin (McGraw) yeni koruyucusu olan Gemma (Williams) adlı […]

M3GAN Rahatsız Edici Blumhouse Korku Filmi Klibinde Kontrollerini Geçersiz Kılıyor

Blumhouse’un yakında çıkacak olan korku filmi M3GAN’dan yepyeni bir klip, katil yapay zeka bebeğinin kontrollerini geçersiz kılarak korkunç yetenekleriyle dalga geçtiğini gösteriyor.


M3GAN Blumhouse’un yaklaşan korku filminden ürkütücü yeni bir klipte kontrollerini geçersiz kılar. Allison Williams ve Violet McGraw’ın başrollerini paylaştığı, M3GAN genç kız yetim kaldıktan sonra Cady’nin (McGraw) yeni koruyucusu olan Gemma (Williams) adlı bir robotistin hikayesini anlatıyor. Gemma, adlı yapay zeka bebeğinden yardım ister. M3GAN yeğenine bakacak, ancak prototipin kendi planları varmış gibi göründüğü için işler hızla ters gidiyor. Gerard Johnstone’un yönettiği filmin yapımcılarından biri korku meraklısı James Wan.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

çıkış bir aydan az M3GANpiyasaya çıktığında, yepyeni bir klip, katil bebeğin bazı rahatsız edici yeteneklerini sergiliyor. tarafından paylaşılan klip Çürük domates, Gemma ve Cady’nin çiftin Cady’nin sebzelerini yemeyi reddetmesi konusunda hafif bir anlaşmazlığa düşmeden önce akşam yemeği yediklerini gösteriyor. M3GAN, Cady teyzesine daha da kızdığında, işler biraz uğursuz bir hal almadan önce Cady’yi sakince savunur. Aşağıda bulunan klibe göz atın.

İlgili: Jason Blum Doğru: Paranormal Aktivite Serisinin Sona Ermesi Gerekiyor


M3GAN, 2023’ün Öne Çıkan Korkusu Olacak mı?

M3GAN

M3GAN büyük ölçüde Ekim ayında filmin ilk fragmanının yayınlanmasına kadar uzanan ilk çıkışına giden yolda oldukça beklenmedik bir tantana yaşadı. bu M3GAN Fragman, oldukça ürkütücü bir cinayet gibi görünen şeyi yapmadan önce M3GAN dansını içerdiği için o zamandan beri ikonik olarak adlandırılan bir sahne sayesinde sosyal medyada orman yangını gibi yayıldı. Etrafı saran dikkat M3GAN şimdiden tartışmalara yol açtı M3GAN2ilk filmi henüz vizyona girmemiş olmasına rağmen.

bağlı olduğu takım M3GAN izleyicilerini de inanılmaz heyecanlandırıyor. Blumhouse tarafından üretilen, çevredeki beklentileri M3GAN Geçen yılın senaristi Akela Cooper’ın onayına rağmen, zaten oldukça yüksek. kötü huylusenaryosunu da yazdı M3GAN kesinlikle izleyicileri daha da meraklandırıyor. Cooper ve Wan, kaotik ama iyi karşılanan formülü kopyalamak istiyorlarsa kötü huyluseyirciler oturdu M3GAN gerçekten tuhaf bir muamele için olabilir. İle birlikte M3GAN 2023’ün heyecan verici korku vizyon yılını başlatan film, şimdiden yılın öne çıkanlarından biri olmaya hazır görünüyor.

Bu yeni klip M3GAN neredeyse hiçbir şeyi ele vermediği ve aynı zamanda film ilerledikçe şüphesiz ortalığı kasıp kavuracak M3GAN’ın bazı yeteneklerine de işaret ettiği için filmdeki olaylar için ilginç bir alay konusu. M3GAN bu düzeyde bir anlaşmazlık için bir sahne yaratmaya istekliyse, Cady’nin büyük bir tehditle karşı karşıya kalması durumunda ortaya çıkacak türden bir kaos ancak hayal edilebilir. M3GAN’ın vizyona girmesine kısa bir süre kala, izleyiciler yakında ne olduğunu öğrenecekler. M3GAN gerçekten yeteneklidir.

Sonraki: Her James Wan Korku Serisi En Kötüden En İyiye Sıralandı

Kaynak: Çürük domates

Anahtar Yayın Tarihleri

  • M3GAN <a href=film Posteri” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/10/M3GAN-Movie-Poster.jpg”/>

Teknory