Mac için en iyi MS Office fırsatı: Ömür boyu lisansta %97 indirim

TL;DR: Microsoft Office Eğitim Kursu ve Mac için Ömür Boyu MS Office Lisans Paketi 57,26 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar. Herkesin Microsoft Office’te uzmanlaşması gerekmiyor, ancak bir işe girerseniz veya Excel veya Word gerektiren bir derse başlarsanız, işin inceliklerini hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekecektir. Mac’iniz için Microsoft Office’e ömür boyu […]

Mac için en iyi MS Office fırsatı: Ömür boyu lisansta %97 indirim

TL;DR: Microsoft Office Eğitim Kursu ve Mac için Ömür Boyu MS Office Lisans Paketi 57,26 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %97 tasarruf etmenizi sağlar.


Herkesin Microsoft Office’te uzmanlaşması gerekmiyor, ancak bir işe girerseniz veya Excel veya Word gerektiren bir derse başlarsanız, işin inceliklerini hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekecektir.

Mac’iniz için Microsoft Office’e ömür boyu erişim ve altı uygulamanın tamamını nasıl kullanacağınızı gösteren altı ayrıntılı kurs istiyorsanız, bu premium eğitim paketini ve Mac 2021 için MS Office Ev ve İş için ömür boyu lisansı edinin. MS Office’in bu sürümü, Microsoft 365 gibi aylık bir abonelik gerektirmez ve paketin tamamı için yalnızca 57,26 £ tutarındadır.

Microsoft Office’te gerçek anlamda ustalaşmanız biraz zaman alabilir, ancak ömür boyu lisans kesinlikle size bolca zaman kazandırır. Bu lisans, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams (Temel sürüm) ve OneNote’u ömür boyu tek bir Mac’e yüklemenizi sağlar ve hiçbir zaman yinelenen maliyetler veya abonelik ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız. Hatta doğrudan Microsoft Hesabınıza bağlanır.

Bir ömür uzun bir zamandır, ancak Excel kadar karmaşık veya Word kadar zorlu bir programda beceriksizce ustalık kazanmanız zordur. Bu nedenle, aşağıdaki gibi profesyoneller tarafından verilen altı kursta temel bilgileri inceleyebilirsiniz: Chris Dutton bu pakete dahildir.

Paketteki her uygulama için bir kurs vardır; yalnızca PowerPoint’e ayrılmış 11 saatlik ders vardır. Öğrenme hızı tamamen sizin tarafınızdan belirlenir ve tüm video dersler istediğiniz sıklıkta izlenebilir. Microsoft Teams üzerinde çalışmaya başlayabilir ve farkına bile varmadan Excel’deki pivot tablolar hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde Microsoft Office uzmanı olmanız mı gerekiyor? Bu paket yardımcı olabilir. Ancak Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021 lisansları, müşterilerin işletim sistemlerini Sürüm 11 Big Sur’a güncellemelerini gerektirir.

Microsoft Office eğitim paketi ve 57,26 £ karşılığında Mac 2021 için MS Office Ev ve İş ömür boyu lisansıyla Microsoft Office’in temellerini öğrenin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow