Bu gizli kamera dedektörü, sık seyahat edenler için harika bir hediyedir.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 28 Ekim’den itibaren Casusluk Önleyici Kamera Bulucu’yu edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 99$ yerine sadece 59,95$ – bu %39 indirim. İster iş ister eğlence amaçlı olsun, seyahat ederken kendinizi güvende hissetmeniz önemlidir. Bazıları için bu, yüksek kaliteli bir otelde kalmak anlamına gelebilirken, diğerleri iyi değerlendirilmiş bir […]

Bu gizli kamera dedektörü, sık seyahat edenler için harika bir hediyedir.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 28 Ekim’den itibaren Casusluk Önleyici Kamera Bulucu’yu edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 99$ yerine sadece 59,95$ – bu %39 indirim.


İster iş ister eğlence amaçlı olsun, seyahat ederken kendinizi güvende hissetmeniz önemlidir. Bazıları için bu, yüksek kaliteli bir otelde kalmak anlamına gelebilirken, diğerleri iyi değerlendirilmiş bir AirBnB’yi tercih edebilir. Nereye giderseniz gidin, gizli kameraları kontrol edebilmek sizi daha güvende hissettirebilir.(yeni bir sekmede açılır). Bu Casusluk Önleyici Kamera Bulucu, odanızda kamera bulunmadığından emin olmanıza yardımcı olabilecek basit bir araçtır ve 59,95$’a satıştadır.

Bu kullanımı kolay araçla gizli kameraları bulun

İster bir gece için ekonomik bir otelde, ister yurtdışında beş yıldızlı bir süitte kalıyor olun, harika bir seyahatin anahtarı huzurdur. Bu, gizli kameraları kontrol edebilmek anlamına geliyorsa, bunu yapacak araç budur.

Kamera Bulucu’yu kullanmak için tek yapmanız gereken düğmeyi çevirmek, LED el fenerini açmak ve odanızı gizli bir kameranın ince merceğini gösterecek kırmızı yansıtıcı noktalar için taramaya başlamak. Biraz pratik yapmanız gerekebilir, ancak size parlayan parlak kırmızı bir ışık fark ettiğinizde, muhtemelen bir gizli kamera bulduğunuzu anlayacaksınız.

Anti-Spy Kamera Bulucu, başka bir tür kişisel güvenlik aracı olarak da çalışır. Alarm anahtarını basılı tutun(yeni bir sekmede açılır) beş saniye ve bekleme durumuna girecektir. Parmağınızı anahtardan çekerseniz cihaz yüksek bir ses çıkaracak ve yanıp sönmeye başlayacaktır. Dışarıda yalnızsanız, tehlikede olduğunuzdan endişeleniyorsanız birisini uyarmak için bu yararlı bir yol olabilir.

Seyahat ederken güvende kalın

İdeal olarak, hiçbir zaman gizli kamera aramanız veya bir şey olması durumunda alarmı hazır tutmanız gerekmez. Ancak her iki senaryoda da bir acil durum planına sahip olmak kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olabilir. Sınırlı bir süre için, Anti-Casus Kamera Bulucu’yu edinin(yeni bir sekmede açılır) 59.95$’dan (reg. 99$) satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow