Magic Eraser artık Google One aracılığıyla tüm Android ve iOS kullanıcılarına geliyor

Hadlee Simons / Android Yetkilisi TL;DR Google, Magic Eraser’ın Google One abonelerine geleceğini duyurdu. Bu, tüm Android kullanıcılarının ve hatta iPhone kullanıcılarının artık bu Pixel özelliğini kullanabileceği anlamına gelir. Google ayrıca, eski Piksellerin bu aracı kazanacağını ve orijinal Piksel’e kadar uzanacağını söyledi. Magic Eraser, Google Pixel telefonlarında en çok lanse edilen özelliklerden biridir ve fotoğraflardan […]

Magic Eraser artık Google One aracılığıyla tüm Android ve iOS kullanıcılarına geliyor

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Google, Magic Eraser’ın Google One abonelerine geleceğini duyurdu.
  • Bu, tüm Android kullanıcılarının ve hatta iPhone kullanıcılarının artık bu Pixel özelliğini kullanabileceği anlamına gelir.
  • Google ayrıca, eski Piksellerin bu aracı kazanacağını ve orijinal Piksel’e kadar uzanacağını söyledi.

Magic Eraser, Google Pixel telefonlarında en çok lanse edilen özelliklerden biridir ve fotoğraflardan nesneleri ve insanları kolayca silmenizi sağlar. Özellik Pixel 6 serisi, Pixel 6a ve Pixel 7 telefonlarda mevcuttur, ancak Google artık daha fazla cihaza geldiğini onayladı.

Mountain View şirketi, Magic Eraser’ın bugünden (23 Şubat Perşembe) iOS kullanıcıları da dahil olmak üzere tüm Google One abonelerine geleceğini duyurdu. Bu, bir Google One bulut depolama planı varsa, iPhone sahiplerinin bile nesne kaldırma aracını kullanabileceği anlamına gelir.

Magic Eraser, eski Pixel telefonlarda mevcut değildir, ancak Google’ın Pixel 5a ve daha eski modellerin bu özelliği alacağını doğrulamasıyla bugün bu durum da değişmektedir. Bir Google temsilcisi söyledi Android Yetkilisi bu desteğin 2016’da piyasaya sürülen orijinal Pixel telefonlara kadar uzandığını.

Google One’a başka neler geliyor?

Arama şirketi bir HDR video efektinin ve özel kolaj tasarımlarının da geleceğini doğruladığından, Perşembe günü Google One abonelerine gelen tek özellik bu değil. İlki, fotoğraflar için mevcut HDR efektine benzer şekilde videolarınızın kontrastını ve parlaklığını artırmanıza olanak tanır.

Magic Eraser’ın Pixel’e özel kalması gerektiğini düşünüyor musunuz?

1352 oy

Son olarak, ABD, Kanada, AB ve Birleşik Krallık’taki Google One aboneleri artık baskı siparişlerinde ücretsiz gönderim alabilir. Ancak bu, bölgeye göre değişen minimum bir eşiğe tabidir. Örneğin, Google bize ABD’li abonelerin kanvas baskılar için ücretsiz standart gönderim ve 12 ABD Doları veya daha yüksek kitapçık veya fotoğraf baskısı siparişlerinde ücretsiz ekonomik gönderim alacağını söyledi.

Elbette, Magic Eraser’ın diğer Android telefonlara indiğini ilk kez görmüyoruz. Tamirciler, 2021’de Pixel 6 serisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Magic Eraser’ı Pixel olmayan telefonlarda gayri resmi olarak çalışır duruma getirmeyi başardılar. Bu nedenle, bu özelliğin resmi olarak tüm Android cihazlara gelmesi tam bir sürpriz değil. Bununla birlikte, bu önemli Pixel özelliğinin iPhone’lara da indiğini görmek ilginç.

Magic Eraser artık Google One aracılığıyla tüm Android ve iOS kullanıcılarına geliyor

Teknory