Rockstar, GTA 6 fragmanının 5 Aralık’ta geleceğini doğruladı

Şapkalarınızı sıkı tutun: Rockstar Games, hayranların ilk oyunu izleyebileceği tarih ve saati resmi olarak onayladı GTA 6 Gişe rekorları kıran serinin bir sonraki oyununun fragmanı ve çok fazla beklememiz gerekmiyor. Yeni bir teaserda Twitter/X’te yayınlandı Bugün (1 Aralık), Rockstar, mor ve turuncu bir gün batımının üzerinde, Rockstar Games logosu ve basit kelimelerle süslenmiş siluetli palmiye […]

Rockstar, GTA 6 fragmanının 5 Aralık’ta geleceğini doğruladı

Şapkalarınızı sıkı tutun: Rockstar Games, hayranların ilk oyunu izleyebileceği tarih ve saati resmi olarak onayladı GTA 6 Gişe rekorları kıran serinin bir sonraki oyununun fragmanı ve çok fazla beklememiz gerekmiyor.

Yeni bir teaserda Twitter/X’te yayınlandı Bugün (1 Aralık), Rockstar, mor ve turuncu bir gün batımının üzerinde, Rockstar Games logosu ve basit kelimelerle süslenmiş siluetli palmiye ağaçlarının bir görüntüsünü paylaştı: “Fragman 1, 5 Aralık Salı, 09:00 ET.”

Eminim ki, bu uzun zamandır beklenen açıklamaya yatırım yapan herkes adına, bunun gerçekte ne zaman gerçekleştiğini bilmenin muazzam bir rahatlama olduğunu söylediğimde konuşuyorum. Açıklık getirmek gerekirse, 5 Aralık sabah 9’da ET, sabah 6’da PT / öğleden sonra 14:00 GMT’ye veya 6 Aralık sabah 1’de AEDT’ye eşdeğerdir.

Daha fazla ayrıntı verilmedi, ancak genel tavsiye olarak, o zaman geldiğinde gözlerinizi Rockstar Games’in sosyal medya hesaplarına dikmenizi öneririm, böylece geliştiricilerin neler hazırladığını görebiliriz.

için heyecan GTA 6 (hayranlar tarafından gayri resmi olarak adlandırıldığı için) bir süredir hazırlanıyor. Rockstar Games ilk olarak “oyundaki bir sonraki oyun için aktif gelişimin” doğrulandığını doğruladı. Büyük otomobil hırsızlığı dizi iyi bir şekilde devam ediyor” Şubat 2022. Geliştiriciler daha geçen ay şunu ortaya çıkardılar: İlk fragman Aralık başında gelecek. Şimdi, ayın başlamasına henüz bir gün kala, heyecan şimdiden en yüksek seviyeye ulaştı.

Fragmanın neyi göstereceğini hâlâ bilmiyoruz, oyunun hangi platformlarda olacağı, ne zaman çıkacağı, hatta resmi adının ne olduğu henüz doğrulanmadı. Umarım yakında her şey ortaya çıkar.

Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu oldukça kolay bir şekilde en heyecan verici oyunlardan biri gelecek oyunlar şu anda ufukta görünüyor, ancak şu anda oynayabileceğiniz bazı harika oyun önerilerini listemizde bulabilirsiniz. en iyi bilgisayar oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow