Man of Steel 2 Fan Fragmanı Uygun Henry Cavill Superman Devam Filmini Hayal Ediyor

Ev film Haberleri Man of Steel 2 Fan Fragmanı, Sahip Olabileceğimiz Henry Cavill Superman Devam Filmini Hayal Ediyor A Man of Steel 2 hayran fragmanı, Dwayne Johnson’ın Black Adam’ıyla bir yüzleşme de dahil olmak üzere Henry Cavill Superman’in var olmayan devam filmini hayal ediyor. Çizilen aktörün hemen ardından, bir Çelik Adam 2 hayran fragmanı, Henry […]

Man of Steel 2 Fan Fragmanı Uygun Henry Cavill Superman Devam Filmini Hayal Ediyor

A Man of Steel 2 hayran fragmanı, Dwayne Johnson’ın Black Adam’ıyla bir yüzleşme de dahil olmak üzere Henry Cavill Superman’in var olmayan devam filmini hayal ediyor.


Çizilen aktörün hemen ardından, bir Çelik Adam 2 hayran fragmanı, Henry Cavill’in uygun Süpermen devam filminin nasıl görünebileceğini gösteriyor. DC Universe’e merakla beklenen dönüşünün ardından siyah adam minyatür, Cavill’in Süpermen’ini gelecekte daha fazla görme konusunda çok fazla heyecan vardı. Yönetmen Zack Snyder’ın Güçlü adam 2013’te Warner Bros.’u başlattı. Cavill’i ikonik rolde de ilk kez sahneye çıkaran kendi süper kahraman film serisi. Ne yazık ki, neredeyse on yıl boyunca kırmızı pelerin giydikten sonra bile, oyuncu sadece dört projede daha rol aldı. Zack Snyder’ın Adalet Ligi HBO Max’te, ancak o zamandan beri henüz kendi filminin başrolünü oynamadı. Güçlü adam.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Ancak şimdi, Cavill, DCU’nun yeni eş CEO’su James Gunn’ın yeni bir filmde daha genç bir Süpermen’i seçeceği doğrulandıktan sonra, Krypton’un Son Oğlu olarak koşusunu nihayet tamamladı ve hayranların net yaygarasına rağmen yeniden bir kadro talep etti. rolde Cavill’den daha fazlasını görün. Bu ilham Ekran Kültürü bir şey bulmak Çelik Adam 2 Superman’in ilk karışıklığının ardından Black Adam’a karşı savaştığını gören sahte fragman siyah adam film. Fan yapımı fragmanı aşağıdan izleyin:

İlgili: Henry Cavill’in Superman Çıkışı Açıklandı: En Büyük 9 Soru Yanıtlandı


Henry Cavill’in Man of Steel 2’si Ne Hakkında Olabilirdi?

Süpermen umutsuz hissediyor - Batman v Superman

Ben Affleck’in DCU’dan ayrılmasının hemen ardından, Cavill’in de ayrılacağı söylentileri yayıldı. Ancak Warner Bros.’un herhangi bir net planı olmamasına rağmen. Çelik Adam 2, oyuncu hala serinin Süpermen’i olduğu konusunda ısrar ederek meydan okumaya devam etti. Bu, hayranların geri dönmesinin an meselesi olduğuna dair umutlarını canlı tuttu – öyle bir şey ki siyah adamSuperman kamera hücresi nihayet mümkün oldu. Ne yazık ki, Johnson’ın ilk DCU filminde kısa bir süre göründükten kısa bir süre sonra, seriyle olan yolculuğu resmen sona erdi ve hayranlar ne olacağını merak etti. Çelik Adam 2 olabilirdi.

Bahsi geçen hayran yapımı fragman, Black Adam’ın iki DC karakteri arasındaki bir çatışmayla ilgili alayını ele alırken ilginç bir anlatı sunuyor. Aksi halde, Çelik Adam 2 Süpermen’in diğer büyük DC kötü adamlarıyla, özellikle de harika bir kötü adam takibi olacak olan Brainiac ile savaştığını da görebilirdi. Güçlü adamdüşmanı, General Zod. Aslında yakın tarihli bir rapor, DC Studios’un Gunn ve DCU eş CEO’su Peter Safran’ın Man of Steel versiyonuyla baştan başlamanın daha genç bir versiyona geçmenin en iyisi olduğuna karar vermesinden önce bu eşleşmeyi sahnelemeyi düşündüğünü gösteriyor. .

Cavill’in Süpermen görevini bu şekilde bitirmesinin franchise hayranları için büyük bir hayal kırıklığı olduğunu söylemek yetersiz kalır. Bölücü DC filmlerinde oynamasına rağmen, oyuncunun rolde gerçekten harika olduğu, ancak Warner Bros.’un bunu vurgulamak için doğru hikayeleri bulması gerektiği konusunda genel bir fikir birliği var. Şimdi, bu artık olamaz, Çelik Adam 2 DCU, amiral gemisi karakteri için farklı bir rota izlediğinden, Cavill’in oynadığı etkili bir şekilde iptal edildi.

Devamı: Batman V. Superman, Gunn’ın DCU’su Kal-El İçin Mükemmel Kötü Adamı Kurdu

Kaynak: Ekran Kültürü

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory