Netflix’in En Yeni Baharatlı Komedisi 52 Ülkede İlk 10’u Karıştırıyor

Netflix aracılığıyla Bu neredeyse kesinlikle bir tesadüf, ancak Netflix son zamanlarda Türkiye’nin seks içerikli komedi pazarında oyunlar oynuyor. Sen yapıyorsun üçüncüsü gelir ve kendisini birkaç hafta içinde anında bir hit olarak meshedilmiş bulur. Alman seks Zor Duygular tamamen açıklayıcı olmasa da, onu gerçekçiliğin üzerine yükseltecek olan konuşan cinsel organın varlığı nedeniyle daha tuhaftı. Mastürbasyona Başladığım […]

Netflix’in En Yeni Baharatlı Komedisi 52 Ülkede İlk 10’u Karıştırıyor

Netflix aracılığıyla

Bu neredeyse kesinlikle bir tesadüf, ancak Netflix son zamanlarda Türkiye’nin seks içerikli komedi pazarında oyunlar oynuyor. Sen yapıyorsun üçüncüsü gelir ve kendisini birkaç hafta içinde anında bir hit olarak meshedilmiş bulur.

Alman seks Zor Duygular tamamen açıklayıcı olmasa da, onu gerçekçiliğin üzerine yükseltecek olan konuşan cinsel organın varlığı nedeniyle daha tuhaftı. Mastürbasyona Başladığım Yıl ayrıca en çok izlenen listelerin üst kademelerinde ellerini kirletti. Harekete geçin, seri katil gerilim filmleri ve monoton gişe rekorları kıran filmler; tasasız aşk acısı maceraları yeni bir şey.

Sen yapıyorsun
Netflix aracılığıyla

Bu örnekte, Ahsen Eroğlu’nun Merve’si, bohem bir yaşam tarzının onu yenmesine izin verdikten sonra, dahice olduğuna inandığı bir fikirle karşılaşmadan önce evinden tahliye edilmenin eşiğindedir. İnsanların maske taktığı ve kişiliklerinin konuşmasına izin verdiği bir flört uygulaması uyduran yeni başlayan bir bilgin, konseptle ilgilenir ve yardımını sunar.

Söylemeye gerek yok, işlerin oradan nasıl sonuçlanacağını tam olarak biliyorsunuz, Netflix’in müşteri tabanı umursamıyor gibi görünüyor. Başına FlixPatrol, Sen yapıyorsun dünya çapında 52 ülkede İlk 10’a romantik bir şekilde girerek küresel ölçekte en çok izlenen üçüncü uzun metrajlı film olarak giriş yaptı.

Klişeler, pek çok hevesli sinemaseveri çileden çıkaran şeylerdir, ancak temelde doğrudan gözbebeklerine doldurulmuş rahat yiyeceklerin eşdeğeri söz konusu olduğunda, çok azı bunu Netflix’in devam eden köpüklü eğlence üretim hattından çok daha iyi yapar.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory