Marvel’in VFX Sanatçıları, Franchise’ın CGI’sından Utandıklarını Kabul Ediyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Mola veremeyen bir sektör profesyonelleri grubu varsa, o da VFX sanatçılarıdır. Hepimizin doğal karşıladığı CGI tasarımlarının arkasındaki ekipler, sektördeki en fazla çalışan ve düşük maaş alan yaratıcılar arasında yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni özellikle şeyleri daha da tatsız bir ışıkta boyamak. En son çıkan tartışma, sürgündeki stüdyo yöneticisi Victoria Alonso’nun, teknisyenlerin ve […]

Marvel’in VFX Sanatçıları, Franchise’ın CGI’sından Utandıklarını Kabul Ediyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Mola veremeyen bir sektör profesyonelleri grubu varsa, o da VFX sanatçılarıdır. Hepimizin doğal karşıladığı CGI tasarımlarının arkasındaki ekipler, sektördeki en fazla çalışan ve düşük maaş alan yaratıcılar arasında yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni özellikle şeyleri daha da tatsız bir ışıkta boyamak.

En son çıkan tartışma, sürgündeki stüdyo yöneticisi Victoria Alonso’nun, teknisyenlerin ve bilgisayar dahilerinin yerle bir edilmesinin ve kapasitelerinin ötesine geçmesinin ardındaki bir numaralı suçlu olduğunu iddia ederken, Hollywood’daki üst düzey profesyonellerin neredeyse hiçbiri onlara kayda değer bir destek vermedi. sağlıklı ikon Brendan Fraser’ın kaçınılmaz istisnası.

Gibi dijital kreasyonları söylemek Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaVe She-Hulk: Avukat Tutarsız ve ezici olandan düpedüz gülünç ve inandırıcı olmayana kadar değişen aralık, izleyicilerin sürekli standart altı CGI çalışması nedeniyle MCU’yu çöpe atmak için yığılmasıyla yetersiz kalır.

Ne yazık ki, görsel efekt ekipleri hoşnutsuzluğun tamamen farkında ve hatta tamamen aynı fikirdeler. Ile konuşmak bağımsız tel Marvel’ın pikselli tedarikçilerine sözde acımasız muamelesini takip eden herkes için aşikar olması gereken nedenlerle anonimliklerini korurken, katı son dakika teslim tarihlerine bağlı kalmaya zorlanmak onları “ürettikleri bazı işlerden utandırdı” ” olarak “sonuçlar giderek daha tutarsız hale geldi.”

Bu, pek çok hayranın hemfikir olacağı bir duygu, ancak Multiverse Saga ilerledikçe önemli ölçüde yavaşlayan şeylerin mırıltılarıyla, bir değişiklik olmasını umalım.

Teknory