The Last of Us Hayranları Memlere Sığınıyor

HBO Max ile fotoğraf Neil Druckmann aslen yazarken Bizden geriye kalanlar PlayStation’a özel olarak, muhtemelen başyapıtının kalp kırıklığı, ıstırap ve gözyaşlarından oluşmasını amaçladı. Aksi takdirde, bu korkunç kıyamet sonrası karakterlerin başına gelen çok sayıda trajik şeyi nasıl uzlaştırabiliriz? Canlı aksiyon uyarlamasının 5. bölümü bu üzücü notu bitirirken, sosyal medyadaki insanlar bir kez daha küçük de […]

The Last of Us Hayranları Memlere Sığınıyor

HBO Max ile fotoğraf

Neil Druckmann aslen yazarken Bizden geriye kalanlar PlayStation’a özel olarak, muhtemelen başyapıtının kalp kırıklığı, ıstırap ve gözyaşlarından oluşmasını amaçladı. Aksi takdirde, bu korkunç kıyamet sonrası karakterlerin başına gelen çok sayıda trajik şeyi nasıl uzlaştırabiliriz? Canlı aksiyon uyarlamasının 5. bölümü bu üzücü notu bitirirken, sosyal medyadaki insanlar bir kez daha küçük de olsa bir teselli ölçüsü olarak memlere güveniyor.

Bu arada DC, süper kahramanlarından birinin, Marvel gelip onu Carol Danvers için ticari marka haline getirmeden önceki kökenlerine geri dönen farklı bir lakap benimseyeceğini duyurdu. Öte yandan Pedro Pascal tartıştı mandaloryalı 3. sezon ve hayranlara Din Djarin ve Baby Grogu’nun bir sonraki büyük macerasında görmeyi bekleyebilecekleri tek şey hakkında alay etti.

Nihayet, Bizden geriye kalanlar dizide Henry’yi canlandıran yıldız Lamar Johnson, bu ağlatan sahneyi ve onu filme almaya nasıl yaklaştığını tartışıyor.

En son gelen bu memlere göz atın Sonuncumuz bölüm eğer acıyı dindirmek için bir şeye ihtiyacın varsa

The Last of Us'ta Sam ve Henry
HBO aracılığıyla görüntü

Bill ve Frank’i Sarah ve Tess’in yanında kaybetmek görünüşe göre yeterli değildi. Bizden geriye kalanlar, çünkü şov 5. bölümde iki yeni sevimli karakteri tanıttığı anda, kaderleri hayal edilebilecek en acımasız şekilde belirlendi. Neredeyse bu karanlık dünyadaki hiçbir karaktere bağlanmamamız gerektiğini hissetmeye başlıyoruz, hayatta kalma şansları ne ise odur.

Topluluk, elbette Henry ve Sam’in başına gelenlerden dolayı kalbi kırıldı, bu yüzden sosyal medyadaki memler ve diğer tepki gönderileri aracılığıyla şovun duygusal gücünü kutluyorlar. Yakın tarihli bir gönderide en iyi tweet’lerden bazılarını derledik, bu nedenle, acıyı inek arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, uygun bir zamanda onlara göz atın.

Shazam’a veda edin ve Kaptan ile tanışın

tanrıların shazam öfkesi
Warner Bros aracılığıyla

DC Comics, Billy Batson namı diğer Shazam’ın The Captain unvanını alarak köklerine geri döndüğünü duyurdu. Batson, ilk olarak 40’ların başında Kaptan Marvel olarak adlandırılmıştı, ancak şimdi bu isim Carol Danvers yarışması tarafından seçildiğine göre, DC bir sonraki en iyi şeye karar veriyor. Bundan sonra Shazam, karakterin 2. Dünya Savaşı döneminde tasarlandığı gerçeği göz önüne alındığında uygun olan The Captain’ı seçecek.

İşte Lamar Johnson’ın mükemmel canlı aksiyon Henry’ye nasıl hayat verdiği. Bizden geriye kalanlar

Lamar Johnson ve Keivonn Woodard Henry ve Sam
HBO aracılığıyla fotoğraf

Bizden geriye kalanlar Henry ve Sam’i acımasızca acımasız dünyasında hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapan iki kardeş olarak kurar. Henry, tanımın herhangi bir uzantısıyla sizin stand-up vatandaşınız olmayabilir, ancak ikisi, Joel ve Ellie’nin kendi yolculuklarında karşılaştıkları en iyi insanlar arasındadır. Ve böylece 5. bölümün son anlarındaki ölümleri izleyicileri tır gibi çarpıyor.

Bu duygusal hız trenine hazırlanmak, Lamar Johnson için parkta yürüyüş değildi, ancak oyuncu bunu adım adım karşıladı ve meydan okumayı memnuniyetle karşıladı. Geçenlerde Henry’yi küçük ekranlarda canlandırmanın nasıl bir şey olduğunu tartışan Johnson şunları söyledi: “Dürüst olmak gerekirse, onu ilk okuduğumda gerçekten sinir bozucuydu çünkü o noktada işi çoktan almıştım ve Zihnimde neye adım atmak zorunda kalacağımı biliyordum. Ama yine de, zorluklardan zevk alıyorum. Beni sinirlendiren şeylerden zevk alıyorum çünkü bu, buna sinirle yaklaşıp yaklaşmayacağımı umursuyorum anlamına geliyor.”

mandaloryalı Pedro Pascal, 3. sezonun sonunda hayranlara istediklerini vereceğini söylüyor

mandaloryalı grogu
Lucasfilm aracılığıyla

Din Djarin ve Grogu’nun çok çok uzak bir galaksideki yoğun macerasında kendinizi kaybetmek kolay olsa da, hayranlar sabırla Jon Favreau’nun filminde daha fazla Mandalorian görmeyi bekliyorlar. Yıldız Savaşları seri. 3. Sezon nihayet Mandalor kültürünü ön plana çıkararak bu dileği yerine getiriyor. En azından Pedro Pascal’ın yakın zamanda Empire’a söylediğine göre bu böyle.

“3. sezonda en çok sevdiğim şey, dünyanın Mandalore ve Mandalorians açısından ne kadar açıldığı. Bu, kültürün, politikanın, kuralların ve keşiflerin pek çok farklı yönü anlamına gelir. Lezzetli kapılar ardına kadar açılıyor,” dedi yıldız.

Buna tek bir sözümüz var… Yol bu.

Teknory