Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac, ‘En İyi Deneyim’ İçin Birinci Gün Yamasını İndireceğini Söyledi

İlk tanıtım fragmanının üzerinden iki yılı aşkın bir süre geçtikten sonra Marvel’s Spider-Man 2 neredeyse burada. Geliştirici Insomniac Games’in 2018’deki Marvel’s Spider-Man ve 2020’deki Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunlarının devamı olan ve 20 Ekim’de yalnızca PlayStation 5’e özel olarak çıkacak olan, büyük keyif aldığımız bir oyun – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesi burada; […]

Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac, ‘En İyi Deneyim’ İçin Birinci Gün Yamasını İndireceğini Söyledi

İlk tanıtım fragmanının üzerinden iki yılı aşkın bir süre geçtikten sonra Marvel’s Spider-Man 2 neredeyse burada. Geliştirici Insomniac Games’in 2018’deki Marvel’s Spider-Man ve 2020’deki Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunlarının devamı olan ve 20 Ekim’de yalnızca PlayStation 5’e özel olarak çıkacak olan, büyük keyif aldığımız bir oyun – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesi burada; başkalarının da bu oyunu oynaması için heyecanlıyız. Insomniac da öyle ancak yeni bir açıklamada oyunculara, oyunun tamamen fiziksel disklerde oynanabileceğini ancak birinci gün yamasını indirmelerini tavsiye ettiğini söylüyor.

Daha spesifik olarak, indirme güncellemesi Sürüm 1.001.002’dir ve bu Cuma lansmanında kullanıma sunulacaktır. Yama, Marvel’s Spider-Man 2’nin önceden yüklenmiş sürümünün bir parçası olarak kurulacağından dijital sahiplerinin bu konuda endişelenmesine gerek yok.

Insomniac’ın açıklamasında “Disk oyunun tamamını içeriyor ve herhangi bir yama ya da çevrimiçi gereksinim olmaksızın baştan sona oynanabilir” diyor. “Ancak en iyi deneyim için, fiziksel/disk tabanlı oyuncuların, oyunun açılış görevini ilk kez deneyimlemeden önce, lansman gününde Sürüm 1.001.002 güncellemesini indirmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Dijital oyuncular, eğer Oyunun dijital sürümünü önceden yüklerseniz, önceden yüklenmiş sürümünüz olarak 1.001.002 alırsınız.”

Bunun nedeni olarak Insomniac, bu güncellemenin diskte mevcut olan Marvel’s Spider-Man 2’nin altın ustasına yönelik cilalar içerdiğini söylüyor. Oyunun açılış bölümlerini iyileştirir ve Spidey deneyimine yönelik diğer genel iyileştirmeleri içerir. Ayrıca bazı ek erişilebilirlik seçenekleri de içerir.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıkıyor.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesini yapın ve ardından bu Marvel’s Spider-Man 2 sinematik fragmanını izleyin. Bundan sonra, bazı oynanışlara göz atın oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2’nin Bugün Yeni Oynanışı.


Bu Cuma Marvel’s Spider-Man 2’yi mi oynuyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow